10 vaisių, kuriuos galima valgyti laikantis ketogeninės dietos | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
vaisiai keto dieta

10 vaisių, kuriuos galima valgyti laikantis ketogeninės dietos

Ar žinote, kurie vaisiai yra suderinami su ketogenine (keto) dieta? Ketogeninė dieta labai griežtai riboja angliavandenius, tad kartais atrodo, kad nieko saldaus, taip maitinantis, valgyti negalima. Netiesa! Vadovaujantis keto dieta galimi vaisiai, tačiau rekomenduojama suvartoti ne daugiau kaip 50 gramų angliavandenių per dieną. Kadangi vaisiai turi nemažai angliavandenių, būtina žinoti, kokių vaisių reikėtų vengti keto dietos metu. Šįkart koncentruojamės ne į tai, kas draudžiama, bet į tai, ką valgyti galima – štai vaisiai, kurie tikrai dera su ketogenine dieta.

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI: PRUVIT KETONAI KETO//OS NAT – EFEKTYVUS BŪDAS KETOZĘ PASIEKTI GREIČIAU

AVOKADAS

Pirmoje sąrašo vietoje yra avokadas, kuris yra laikomas vaisiumi, o ne daržove. Avokadas turi nemažą kiekį riebalų – beveik 12 gramų ir tik 2,6 gramo angliavandenių. Tai yra puikus ir be galo maistingas užkandis tarp valgymų, kuris suteiks sotumo jausmą.

GERVUOGĖS

Šios uogos turi nedaug angliavandenių, nes 100 g yra 9,6 g angliavandenių. Jos turi daug kalio, vitamino C, vitamino K ir mažai kalorijų – 100 g yra 43 kalorijos.

POMIDORAI 

Pomidoras yra dar vienas vaisius, kuris yra užsimaskavęs daržovės pavidale. Jis taip pat turi mažai angliavandenių 100 g – 3,8 g angliavandenių ir tik 15 kalorijų.

RABARBARAI 

Sunku sugalvoti, kaip ir kur panaudoti rabarbarus? Nesunkus būdas juos panaudoti keto dietos metu yra glotnučiai. 100 g rabarbarų turi 21 kcal, 4,5 g angliavandenių. Taip pat juose yra daug kalcio, kalio, vitamino A, vitamino C.

karambola

KARAMBOLA

100g karambolos vaisių yra 31 kalorija, iš kurių angliavandenių yra 6,7 g. Karambola yra geras kalio ir vitamino C šaltinis.

AVIETĖS 

Teigiama, kad aviečių vartojimas yra naudingas širdžiai. 100 g turi 52 kalorijas, o angliavandenių 11,9 g, taip pat turi daug vitamino C.

MELIONAS 

Melionai yra skanūs ir gaivūs vaisiai, kurie ilgiau palaiko sotumo jausmą. Šis vaisius turi kalio, vitamino A, vitamino C. 100 g yra 34 kalorijos, iš kurių 8,1 g yra angliavandenių.

BRAŠKĖS 

Dar vienas saldus ir skanus vaisius, kurį galite vartoti keto dietos metu, nes 100 g turi 32 kalorijas ir 7,6 g angliavandenių, taip pat vitamino C, kalio ir folio rūgšties.

ARBŪZAS 

Saldus vasaros vaisius arbūzas 100 g turi 30 kalorijų, iš kurių angliavandenių 7,5 g. Arbūzo sultyse yra vitamino A.

CITRINA 

Citrinos taip pat draugiškos keto dietai. Ypatingai rekomenduojama gerti vandenį su ledukais ir citrinos griežinėliais. Šiame vaisiuje yra vitamino C, o viena vidutinio dydžio citrina turi tik 0,2g angliavandenių.

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

Instagram has returned invalid data.