KIKI RADIO ir ALANAS DZERANOVAS: APIE TAI, KAIP SVARBU IŠEITI IŠ KOMFORTO ZONOS | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
Alanas Dzeranovas

KIKI RADIO ir ALANAS DZERANOVAS: APIE TAI, KAIP SVARBU IŠEITI IŠ KOMFORTO ZONOS

Jeigu ieškote šviežio ir įkvepiančio minčių gūsio, jums labai patiks šis KIKI Radio podcast’as, kurio herojus – Alanas Dzeranovas. Jis yra treneris, įkūręs sporto bendruomenę „Už 7 marių”, taip pat yra atpažįstamas iš LRT rodomų „Į Sveikatą” laidų, kurio pasiekimų sąraše – ne tik profesinės, bet ir asmeninės pergalės. Didžiausia jų – tai prisijaukinti sveiki įpročiai ir nuolatinis žaidimas su savimi.

Mūsų pokalbio klausyti galite čia:

 

„Žmogus turi kelti nuolatinius iššūkius sau, gyventi nekomforte.”

 

Tai – viena svarbiausių šiame pokalbyje nuskambėjusių minčių. Daugelį įmanomų saldžių nuodėmių 🙈🙈 išbandęs Alanas pasirinko gilintis į sąmoningumą ir stengtis, kad sveikas būtų ne tik jo kūnas, bet ir mintys. „Gražus kūnas yra pasiekiamas – reikia sporto programos, teisingo mitybos plano, trenerio priežiūros ir per kokius keturis mėnesius gali turėti gražų kūną. Tačiau viską tarsi vienu rankos mostu galima nubraukti, kai gyvenime atsiras kokia nors stresinė situacija, kuri gali labai greitai sugrąžinti prie senų įpročių”, – mano Alanas. Stresinėmis situacijomis jis įvardija ne tik negatyvius patyrimus: sunkumus darbe ar skyrybas, bet ir tokius džiuginančius gyvenimo įvykius kaip vaiko gimimas ar atostogos, kurie nusistovėjusią rutiną apverčia aukštyn kojom. Dėl šių priežasčių treneris pabrėžia, kad labai svarbu, jog sveikata kiekvienam iš mūsų būtų pats pagrindinis prioritetas. Nes juk sveikame kūne – ir sveika siela, sveikos mintys bei drąsi ir veikli asmenybė, kuri gali įgyvendinti ką tik panorės.

Būtinai šio pokalbio paklausykite iki pat pabaigos, nes kuo toliau, tuo daugiau gražių minčių A. Dzeranovas mums pažeria. Įkvepia jo pavyzdys kasdien kelti sau nuolatinius iššūkius, nesirinkti lengviausio kelio ir gyventi nekomforte.

Jeigu jums patiks – būtinai KIKI Radio pasidalinkite ir su draugais. O kad naujausi įrašai visada pasiektų jūsų ausis, prenumeruokite mūsų kanalą. KIKI Radio rasite šiose platformose: Soundcloud, Spotify, Youtube.

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.