Apie KIKI FIT | KIKI FIT Nepatogios tiesos, savivertė bei savęs pažinimai, patikrinti grožio patarimai - viskas su manimi Veronika iš KIKIFIT.LT !

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt

Apie KIKI FIT

Esu Veronika – mylinti mama ir žmona. Nors tai pažįstamas vaizdas turbūt daugeliui iš mūsų, nusprendžiau dalintis ne tik mamystės džiaugsmais ir vargais. Išgyventa pogimdyvinė depresija, nėštumo metu padidėjęs svoris bei nemeilė savo kūnui, tik sustiprino norą viešai kalbėti apie tai, ko neišdrįstame patys. 

 

Nors iki vaiko gimimo buvau pabaigusi bakalaurą verslo valdymo srityje, o vėliau dirbusi vadovaujamas pareigas turizmo srityje, vėliau savo karjerą pasukau į grožio sferą. 

Tokia patirtis pastūmėjo labiau gilintis fiziologija bei psichologija, savo žinias plėsti ne tik kosmetologijos sferoje, o ir savęs pažinimo bei augimo srityse. 

 

Moters išorinio grožio atskleidimas paskatino domėtis ir grožį sieti ne tik su gražiu kūnu ir išvaizda, bet ir laimingu vidumi. Kiekviena moteris gali pasitikėti savimi bei jaustis gerai savo kūne – atsikratant nereikalingų kilogramų be dietų, pamilstant sportą, o svarbiausia atspindį veidrodyje. Daugelis moterų pamiršta, jog pirmiausia jos turi būti sau patinkančios ir save mylinčios moterys – tik tada jos bus laimingos žmonos bei mamos. 

 

Taip atsirado KIKI FIT projektas, kurio tikslas – keisti ne tik kūną, bet ir požiūrį į gyvenimą. Savivertės temos, meilė sau bei vidinis aš – nuo to prasideda draugystė su savimi ir netgi kūnu! Skatindama kalbėtis apie tokias, kartais nepatogias temas, primenu, jog privalome nepamiršti savęs bei rūpinimosi savimi. 

 

Nepatogios tiesos, savivertė bei savęs pažinimai, patikrinti grožio patarimai – viskas su manimi Veronika iš KIKI FIT !

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.