Artūras Sujeta: Sveikos mitybos pagrindai | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
arturas sujeta sveikos mitybos pagrindai

Artūras Sujeta: Sveikos mitybos pagrindai

Interviu klausykite čia:

Informacijos apie tai, kokie yra sveikos mitybos pagrindai – daug, bet dažnai skirtingi šaltiniai prieštarauja vienas kitam. Nenuostabu: mitybos specialistas Artūras Sujeta sako, kad žmonės yra individualūs, jie labai skiriasi ne tik pirštų antspaudais, bet ir žarnyno mikroflora. Tad nors kalbame apie sveikos mitybos principus, bendras taisykles, kurios tiks absoliučiai visiems, išskirti yra sunku.

A.Sujetą KIKI Radio pokalbiui pasikvietėme būtent tam, kad geriau suprastumėm, kokie yra sveikos mitybos pagrindai, kaip protingai svorio numesti arba priaugti ir kokių klaidų nedaryti renkantis produktus prekybos centre.

Išgirdome tikrai gerų dalykų, kad ir tai, jog norint numesti/priaugti svorio reikia pirmiausiai įsigilinti į tai, ko nori, ir tik tada imtis veiksmų. Ko nori priaugti svorio pilvo srityje AR sutvirtinti kojas? Jeigu nori tvirtesnių kojų, tuomet atsakymas slypi sporto salėje, o ne tris kartus didesnėse porcijose! ⁠
Išminties bus ir dar daugiau – klausykit, prenumeruokit, o jei patiko, pasidalinkit ir su draugais. O su mumis savo nuomonėmis 😺 😘
arturas sujeta sveikos mitybos pagrindai
Domanto Pipo (Delfi.lt) nuotr.

Kad naujausi įrašai visada pasiektų jūsų ausis, prenumeruokite mūsų kanalą. KIKI Radio rasite šiose platformose: Apple PodcastsSpotify, Youtube,.

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.