Planuojate botokso arba užpildų injekcijas? Štai, ką jums reikia žinoti | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
botoksas-uzpildai-injekcijos

Planuojate botokso arba užpildų injekcijas? Štai, ką jums reikia žinoti

Grožio injekcijos – tokios kaip botoksas ar užpildai jau senai nebesiejamos vien su ančiuko lūpomis ar deformuotais veidais. Šiandien jos atliekamos mažytėmis dozėmis, ir yra keliolika kartų populiaresnės, nei galite pagalvoti.
“Botox” ir “Juvederm” užpildų gamintoja kompanija “Allergan” neseniai pasidalino savo atlikto tyrimo rezultatais. Jie apklausė beveik 15 tūkstančių “savo grožiu besirūpinančiu” asmenų (angl. kalba ši grupė buvo apibrėžta kaip “aesthetically conscious consumers”) ir grožio procedūras atliekančių specialistų iš visų pasaulio kampelių. Rezultatai įspūdingi: net 73% respondentų nurodė, kad per artimiausius metus planuoja injekcines grožio procedūras. 63% iš šios apklausos dalyvių yra įsitikinę, kad tai, kaip jie atrodo, turi tiesioginės įtakos tam, kokie sėkmingi jie yra gyvenime. Turint tai omenyje nenuostabu, kad daugiau kaip trečdalis apklausoje dalyvavusių amerikiečių prisipažino, kad savo veidą programėlėmis šiek tiek padailina kas kartą, kai nuotraukomis dalinasi “Instagram”.

Jeigu ir jūs domitės šia tema, būtinai paklausykite KIKI Radio pokalbio su dermotovenerologe Aušrine Ramanauskaite. Šiame pokalbyje gydytoja papasakojo apie tai, skirtingas grožio injekcijas, kokius rezultatus jos gali suteikti ir ne tokią gražią, tačiau dažniausiai nutylimą injekcijų pusę.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mrs Lauren A (@the.la.way) on

 

Nenuostabu, kad tai, kas dar nepatirta, gąsdina – paskaitykite šią patirtį: “Mano pirmoji botokso injekcija”. Todėl žemiau dalinamės dermatologų patarimais, kaip pasiruošti savo pirmosioms injekcijoms, kad iš jų gautumėte kuo daugiau naudos ir kuo mažiau nemalonių pojūčių.

Žinokite, ko norite, tačiau nevadovaukite gydytojui

Kiekvieno grožio suvokimas labai skiriasi, tad eidami pas specialistą būkite apsisprendę, ko norite ir kuo aiškiau tai iškomunikuokite. Jeigu prašysite gydytojo tiesiog “padaryti jus gražesniu” gali būti, kad negausite norimų rezultatų.
Tiesa, labai svarbu, kad eitumėte pas gerą specialistą ir pasitikėtumėte jo žiniomis. Neaiškinkite specialistui, kad jums būtinai reikia botokso, jeigu gydytojas sako, kad norimiems rezultatams pasiekti geriau būtų užpildas.

Daugiau ir dar daugiau ledo

Prieš pat procedūrą ir iškart po jo vietą, kuriai buvo atlikta injekcija, reikia pašaldyti – tai padeda apsisaugoti nuo mėlynių.

Venkite alkoholio

Alkoholio vartojimas prieš procedūrą padidins galimybę turėti daugiau mėlynių procedūros zonoje. Taip nutinka dėl to, kad alkoholis išplečia kraujagysles, tuomet jos būna arčiau odos paviršiaus ir atsiranda didesnė tikimybės jas pažeisti. Grožio procedūros kur kas geriau dera su ramiu poilsiu ir miegu, nei su vakarėliais.

Atsisakykite sporto

Dar vienas dalykas, kuris nedera su grožio injekcijomis – tai sportas. Net ir ramios treniruotės, tokios kaip pilates ar joga turėtų būti vengtinos dieną prieš ir po injekcijų. Tokiu būdu apsaugosite savo grožį – sumažinsite mėlynių ar užpildo išsivaikščiojimo riziką.

Padarykite “Prieš” nuotraukas ar video

Injekcijų suteikiami rezultatai dažniausiai būna subtilūs, tad būtinai nusifotografuokite ir nufilmuokite save, kad galėtumėte geriau įvertinti procedūros rezultatus. Nufilmuokite save iš visų šonų, besijuokiančią ir besiraukančią.

Laikykitės natūralumo taisyklės

Kai atliekate pirmąsias injekcijas, visuomet žinokite, kad “mažiau yra daugiau”. Jau geriau turėsite viena smulke raukšle daugiau, tačiau galėsite pilnai mimikuoti, o jūsų veidas nebus tarsi sustingęs. Per didelės injekcijų dozės gali sukelti priešingą efektą – veidrodyje atrodysite ne jaunesnė, o senesnė.

Kokias grožio injekcijas jūs esate išbandę? Pasidalinkite savo patirtimis – ką galite rekomenduoti kitiems, o ko būtinai vengtumėte?

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.