Kam iš tiesų verta važiuoti į lieknėjimo stovyklą? | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
kristina-bondar-cukraus-detoksas

Kam iš tiesų verta važiuoti į lieknėjimo stovyklą?

Dabar jums paaiškinsiu, kaip sulieknėti, nes tai nėra labai sunku: mažiau valgykite perdirbto maisto, žiūrėkite, kad didžiąją mitybos raciono dalį sudarytų sveikos ir “gyvos” daržovės bei vaisiai, daugiau judėkite ir mažiau stresuokite.

Nauja?

Ne.

Išbandyta?

Taip.

Ar pavyko?

Ne.

Ar vėl bandysite?

Taip…

Tad kodėl, kai šios (ar bet kurios kitos) gyvenimo taisyklės yra tokios paprastos ir aiškios, mums prireikia net 843 bandymų, kad pasiektumėme norimą rezultatą? O kitiems nereikia nė dviejų – jiems viskas, rodos, pavyksta iš karto?

Juk žinome, kad pagrindinė papildomo svorio priežastis slypi ne lėkštėje, o mūsų galvoje. Galbūt vienintelis žinomas būdas kovoti su stresu – tai suvalgyti keturias šokoladines bandeles vienu prisėdimu. Galbūt gyvenate šeimoje ar dirbate aplinkoje, kurioje rūpinimasis savo kūnu yra  pašiepiamas, kurioje yra skatinami jums blogi įpročiai. Galbūt gyvenate visiškai vienas ir tiesiog tingite arba nemokate gaminti sveiko maisto sau – dėl to dažniausiai užkandžiaujate pusfabrikačiais. O galbūt vis bandote sulieknėti, bet pasidomėjus informacija šia tema, išsigąstate, koks tai tamsus miškas ir viską atidedate iki kito pirmadienio, ar palankesnio meto…

Ar žinote taisyklę, kuri sako, kad mes esame tokie, kokie yra penki artimiausi mūsų aplinkos žmonės? Joje yra daug tiesios, nes mes mokomės vieni iš kitų. Tad kai nusprendi imtis pokyčių, reikia po truputį peržiūrėti ne tik savo, bet ir savo aplinkos įpročius.

Dar viena, asmeninė KIKI FIT komandos taisyklė, siekiant pokyčių – tai išsiplauti sau smegenis. Kaip tai daroma? Reikia nuolatos “pumpuoti” save tinkama ir įkvepiančia informacija. Skaityti, klausyti, žiūrėti, bendrauti, domėtis…

TODĖL kitą savaitgalį kviečiame susitikti “Cukraus detokso” įkūrėjos, emocinio ir intuityvaus valgymo specialistės Kristinos Bondar organizuojamame lieknėjimui, teisingiems mitybos įpročiams skirtame ilgajame savaitgalyje – mini stovykloje. Tai – tikrų tikriausias laikas SAU, naujiems, geriems įpročiams ir naujoms, teisingoms mintims. Poilsio savaitgalis ramybėje, auksinėje gamtoje, ant ežero kranto.

Su Kristina mes susipažinome visai neseniai – Smart Pop Up renginio metu su ja be galo įdomiai diskutavome apie emocinį valgymą. Jeigu ir jums aktuali ši problema (o kam – ne?), tuomet būtinai skirkite pusvalandį ir pažiūrėkite mūsų pokalbį tema “Maistas ir emocijos: kaip maistą paversti draugu, o ne priešu?”. Kristinos įžvalgos yra labai, labai, labai įdomios ir mes labai, labai, labai nekantraujame su ja praleisti visą savaitgalį ir išmokti dar daugiau.

Stovyklos programa – turininga, įkvepianti ir tokia, dėl kurios mes jau spirgame nekantriai laukdami susitikimo “Stirnamyje”. Tačiau ši ilga įžanga buvo skirta pagrindinei mūsų minčiai – jeigu norite pokyčių, jums reikia ir žinių, ir geros aplinkos, bet labiausiai – sustabdyti laiką ir išmokti stebėti save, girdėti savo kūną, jo savijautą ir jo poreikius. Pripažinkite, juk kasdien tam tikrai nelieka laiko, tad ilgas savaitgalis, kai pabėgate nuo kasdienybės rūpesčių, gali atnešti labai daug naudos.

Štai, kas MŪSŲ laukia detokso savaitgalyje:

“Mūsų stiprioji dalis yra ta, kad ne tik dalinamės maloniomis veiklomis ar asmeninėmis patirtimis, bet ir tikra, mokslininkų ištirta informacija. O šiais laikais juk informacijos tiek daug, pasimesti lengva kiekvienam. Stovyklą matome kaip bendraminčių susitikimą, kurios metu visi galėsime gyvai pajausti, kas yra sąmoningumas ir sveikas santykis su savo maistu. O programą parengėme taip, kad ir išvykus iš jos turėtumėte darbo ir pratęstumėte gerus savaitgalio įpročius”, – pasakoja K. Bondar.

Savaitgalį leisime sodyboje “Stirnamis”, kurioje gyvensime kambariuose mažomis grupelėmis, klausysimės paskaitų, sportuosime, išmėginsime naujus laisvalaikio užsiėmimus, mokysimės meditacijos ir gaminti sveikiau. 4 dienų poilsio savaitgalio su “viskas įskaičiuota” kaina yra 219 eur. Laisvų vietų liko vos kelios, tad jeigu norite prisijungti – registruotis galite čia. Rekomenduojame pasidalinti ir su šeima arba artimiausiais draugais, kad savo sveikatingumo kelionėje galėtumėte palaikyti vienas kitą.

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.