Ką veikti vasarą: geriausios sporto stovyklos suaugusiems | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
sporto stovyklos suaugusiems

Ką veikti vasarą: geriausios sporto stovyklos suaugusiems

Sugalvoti, kaip prasmingai praleisti vasarą (ar bent tas porą užsitarnautų savaičių, kurioms išleido viršininkas) kartais gali būti tikras galvos skausmas. Jei nespėjote užsisakyti lėktuvo bilieto į egzotinę kelionę, o gal tiesiog nusprendėte šią vasarą pasilikti savo šalyje, galime pradžiuginti sąrašu, kaip smagiai praleisti saulėtas dienas ir čia! Tiems, kurie nesiruošia dykinėti namuose ir nori savo laisvalaikį praleisti aktyviai, susirasti naujų draugų, siūlome išbandyti vis daugiau susidomėjimo sulaukiančias suaugusiųjų sporto stovyklas. Pabandėme surinkti pačias įvairiausias ir daugiausia susidomėjimo sulaukusias vasaros stovyklas, kur kiekvienas ras sau patinkančią veiklą – nuo ekstremalaus vandens sporto iki meditacijos miško apsuptyje.

1. Teniso stovykla Palangoje. Ši stovykla skirta visiems teniso fanams – žaidėjai su patirtimi atras sau lygius priešininkus, o pradedantieji išmoks kamuoliuko žongliravimo meno. Visi dalyviai bus suskirstyti grupėmis pagal savo įgūdžius: pradedantieji, moterys ir vyrai žaidžiantys tenisą iki 3 arba 6 metų. Trijų dienų stovyklos programoje: daugybė teniso ir fizinio aktyvumo treniruočių, saulės vonios ir aktyvus laisvalaikis naujoje kompanijoje. Visi dalyviai bus aprūpinami inventoriumi, kamuoliukais bei vandeniu, o paskutinę dieną visų lauks rėmėjų įsteigtos dovanos ir prizai!

Kam: visiems mylintiems ir norintiems įvaldyti tenisą

Kaina: 210 Eur

Kada: liepos 10-14 dienomis

Daugiau informacijos ieškokite: čia, taip pat: arunas@lri.lt arba 8 687 41009

2. Tinklinio stovykla Nidoje. Ši stovykla skirta visiems, pametusiems galvą dėl saulės, jūros ir tinklinio. Programą sudaro: treniruotės (skirtos ne tik nušlifuoti technikos elementus, bet ir geriau įsigilinti į paplūdimio tinklinio taktikos subtilybes), “užklasinė veikla” (kvėpavimo pratimai, meditacija, joga, vyrų karo žaidimai, paskaitos, protų kovos …), sunkų darbą vainikuojantys turnyrai ir smagus vakarėlis laive! Visi stovyklos dalyviai bus apdovanoti originaliomis dovanomis bei prizais.

Kam: dalyvauti gali visi norintys, nes grupės sudarinėjamos pagal lytį ir pajėgumą, priimami visi – tiek pradinukai, tiek pažengę tinklininkai

Kaina: 350 – 463 Eur

Kada: birželio 9-16 d., birželio 16-24 d., rugpjūčio 11-18 d., rugpjūčio 18-25 d.

Daugiau informacijos ieškokite: čia, taip pat 865990002 arba el. paštu camp@volleyball.lt

3. Vandenlenčių ir kaitavimo stovykla moterims. Šiais metais Jonines galite pasitikti apsuptos vandens, plaukus kedenančio vėjo ir su jėgos aitvaru ar vandenlente pašonėje! Ir, žinoma, didele pačių nuostabių moterų bendruomene „BoardSports Chicks“. Jei nuspręsite šią vasarą praleisti kartu su šia kompanija, galite tikėtis išmokti čiuožti vandenlente, apsilankyti SPA, nulėkti paskanauti vakarienės geriausiuose Palangos restoranuose, maudytis saulės voniose bei taškytis bangose. Argi ne nuostabiai skamba? Stovykla vyks „313” vandenlenčių parke Palangoje.

Kam: skirta vandenlenčių sporto pradinukėm ir vidutinio lygio sportininkėm

Kada: birželio 23-26, birželio 27-30, birželio 23-30

Daugiau informacijos: čia, taip pat Agne@313cablepark.lt

4. “SPORT SPOT” vasaros stovykla. Sporto studija @sportspotvilnius kviečia į vasaros stovyklą Nidoje. Į programą įtrauktos šios aktyvios veiklos: žygiai dviračiais bei kanojomis, plaukiojimas irklentėmis Kuršių mariose, paskaitos ir diskusijos apie sveiką mitybą bei sportą. Visų laukia įdomios istorijos apie kaitavimą ir užsiėmimai su jėgos aitvarais, kovos menų treniruotės, jogos užsiėmimai, pirtys. Trumpai tariant, keturios aktyvios dienos kupinos naujų patirčių, draugysčių ir nepamirštamų akimirkų!

Kam: tiek sporto entuziastams, tiek norintiems jais tapti

Kaina: 340 Eur

Kada: liepos 18-21 dienomis

Daugiau informacijos ieškokite: https://www.facebook.com/sportspotvilnius/ 

5. Savaitgalio stovykla “Dance Blast 2019”. Tai šokių, fitneso, pramogų ir poilsio stovykla suaugusiems „Santa Barbaros“ viloje Molėtų rajone. Užsiėmimų programą sudaro: mini Zumba maratonas, Solo Latino treniruotės su profesionaliais treneriais iš Meksikos, Rusijos ir Lietuvos. Taip pat Team Building‘o užsiėmimai, teminis vakarėlis, geriausi vasaros hitai, non-stop šokiai, konkursai, apdovanojimai ir smagūs prisiminimai.

Kam: visiems, kurių gyvenimas paremtas meile šokiui

Kaina: 100 Eur

Kada: rugpjūčio 3-4 dienomis

Daugiau informacijos ieškokite: www.dancefit.lt 

6. Suaugusiųjų stovykla „2019 Wake Camp”. Vandenlenčių pramogų parkas „Wake Inn“ kviečia aktyviai praleisti savo laisvalaikį vasaros stovykloje Zaraso saloje. Stovyklautojai galės plaukioti vandenlentėmis, mėgautis vasaros spinduliais ir gaivinančiu vandeniu. Dienotvarkėje rasite: vandenlenčių treniruotes, irklentes, vandens batutus, krepšinį, tinklinį, kiną po žvaigždėmis, daug muzikos, šokių ir kitų linksmybių. Jei dievinate vandenį, saulę ir aktyvų laisvalaikį – būtinai apsilankykite „ 2019 Wake Camp“ stovykloje!

Kam: programa pritaikyta pradedantiesiems ir pažengusiems, norintiems išmokti plaukti ant lentos, mokytis bazinius ir kitus triukus

Kaina: 230 Eur

Kada: liepos 26-28 dienomis

Daugiau informacijos ieškokite: www.aktyvusstovyklavimas.lt

7. Aktyvaus ir malonaus gyvenimo būdo stovykla „disBalansas”. Kai kalba pasisuka apie sveiką gyvenimą, dažnai jis paišomas tik „juoda” arba „balta” spalvomis, tarsi gyventi galima griežtai „sveikai” arba „nesveikai”. Dėl to mums patinka „disBalansas” kūrėjų idėja apie balansą tarp to, kas sveika ir to, kas malonu. Čia vienintelė sporto stovykla, kurioje sportas ir meditacija derinami su ilgomis vakarienėmis ir vynu 🙂

Kam: tiems, kurie nemėgsta kraštutinumų ir griežtų taisyklių bei tiems, kurie tiki, kad sveikas gyvenimo būdas – tai tiesiog būdas jaustis geriau.

Kaina: vienam – 100€, dvigubas bilietas – 190€.

Kada: Rugpjūčio 30 – Rugsėjo 1 dienomis

Daugiau informacijos ieškokite: disBalansas savaitgalio stovykla #3

Ar ir jūs nostalgiškai prisimenate, kaip būdavo smagu vaikystėje išvažiuoti į vasaros stovyklą? Geras laikas, nauji draugai, saulė, maudynės ir gitara prie laužo – tiek nedaug tereikėjo tobulai vasarai. Visa tai galite patirti iš naujo ir mėgautis aktyviu laisvalaikiu bei naujomis draugystėmis, užsirezervavę bilietus į labiausiai sudominusią suaugusiųjų stovyklą!

Jeigu galite rekomenduoti ir daugiau gerų bei smagių stovyklų aktyviam vasaros laisvalaikiui – būtinai tai padarykite komentaruose. Padėkosime visi!

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

1 komentaras
Instagram has returned invalid data.