Kai reikia užkariauti pasaulį… 10 įkvepiančių filmų sekmadienio vakarui | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
ikvepiantys filmai

Kai reikia užkariauti pasaulį… 10 įkvepiančių filmų sekmadienio vakarui

Kai trūksta įkvėpimo prieš naują savaitę arba kai ieškote kažko malonaus ir atpalaiduojančio vakarui prie televizoriaus. Štai dešimt filmų, kurių pagrindinės herojės tikrai įkvėps eiti pirmyn ir nepasiduoti jokioms kliūtims!

  1. Džoja (Joy)

Džoja – toks pagrindinės herojės vardas, kuri po skyrybų gyveno finansiškai kuklų, tačiau išgyvenimo užduočių gyvenimą. Vienišai mamai ant pečių gula ne tik rūpestis dviem mažais vaikais, bet ir visa mažai gyvenimiškų ambicijų turinčia šeima. Bandydama susikurti geresnį gyvenimą, Džoja padaro kur kas daugiau – sukuria didžiulę verslo imperiją, tačiau jos kelyje, žinoma, pasitaiko iššūkis po iššūkio, nesėkmė po nesėkmės. Džoja parodo, kad visos kliūtys yra įveikiamos, jeigu tik turi motyvacijos.

  1. Paslėpti skaičiai (Hidden Figures)

Tikros istorijos įkvėptas filmas, kurio herojės – trys juodaodės moterys matematikės, kurių gabumai NASA organizacijai padėjo padaryti vienus svarbiausių kosmoso atradimų.

  1. Mano vardas Malala (He named me Malala)

Pasakojimas apie pakistanietę moksleivę Malala Yousafzai, kuri tapo Talibano kulkų auka už tai, kad drąsiai ir garsiai reiškė savo nuomonę apie mergaičių išsilavinimo svarbą. Realiame gyvenime už savo aktyvizmą Malala gavo ir Nobelio taikos premiją.

  1. Temple Grandin

Šiame sąraše daug tikrų istorijų, tokia ir ši. Šviesus ir gražus pasakojimas apie autistę, kuri tapo pripažinta mokslininke, kuri neleido ligai apriboti jos gyvenimo. Vietoje to, ligą ji pavertė savo pranašumu – autizmas Temple Grandin suteikė kitokį požiūrio kampą ir būdą į pasaulį pažvelgti naujai. 

  1. Matangi / Maya / M.I.A.

Dokumentinis filmas apie iš Šri Lankos kilusią dainininkę M.I.A., kuri dėl politinių neramumų savo šalyje, dar būdama vaikas su šeima pabėgo į Londoną. Šis miestas tapo jos sėkmės miestu, kuriame ji padarė didžiulę karjerą ir tapo visame pasaulyje garsia POP atlikėja. Tačiau ne visas jos gyvenimas buvo vien šlovė ir muzika, M.I.A. savo misija laikė pasauliui atskleisti tai, kokie neramumai iš tiesų vyksta Šri Lankoje ir kaip visas pasaulis tai ignoruoja. Puikus filmas ne tik apie įkvepiančią ir drąsią kūrėją, bet ir galimybė praplėsti savo akiratį ir pažinti visai kitą pasaulį.

  1. Maya Angelou: O aš vis kylu (Maya Angelou: And still I rise)

Poetė, dainininkė, šokėja ir civilinių teisių aktyvistė iki šiol prisimenama ir laikoma viena iš labiausiai įkvepiančių moterų. Šiame dokumentiniame filme ji savo žodžiais dalinasi savo gyvenimo istorija pilna ir nuosmukių, ir pakilimų. Galbūt jos filosofija privers ir į savo gyvenimo sunkus pažvelgti naujomis akimis.

  1. Laukinė (Wild)

Po skyrybų su vyru, po motinos mirties, Cheryl Strayed jautėsi ir vieniša, ir beviltiška. Nusprendusi imtis radikalių pokyčių ir nežinodama, kaip išlipti iš duobės, Cheryl, neturėdama jokios patirties išeina į daugiau kaip tūkstančio kilometrų žygį po kalnus. Filmas “Laukinė” – ryžtingos, “nepatogios” moters istorija ieškant savo tikrojo balso ir bandant užtaisyti sielos žaizdas, bet kokia kaina.

  1. Iris

Filmas apie pačią spalvingiausią 93-erių metų stiliaus ikoną ir jos drąsa būti pačia ryškiausia ir įdomiausia savo versija. Spalvingas filmas labai patiks ne tik toms, kurioms patinka mada, bet taip ir kiekvienai, kiekvieno amžiaus moteriai. 

  1. Dirbanti mergina (Working girl)

Prieš daugiau nei trisdešimt metų pasirodęs filmas su garsiomis Holivudo žvaigždėmis pasakojo istoriją, kuri tuo metu dar buvo labai neįprasta. Nors karjeros tikslų siekiančios moterys dabar sutinkamos kiekvieną dieną, filmo istorija įkvepia iki šiol. Ji apie jauną sekretorę, kuri pasitaikius palankiai progai apsimetė savo bose ir pasiekė kur kas geresnių darbinių rezultatų negu buvusi vadovė. Tokių gerų, kad vadovei sugrįžus, naujiesiems partneriams (ir naujam mylimajam) buvo sunku patikėti, kad ši verslo žvaigždutė – tai tik protinga sekretorė.

  1. Velnias dėvi Pradą (The Devil wears Prada)

Filmas, kurį mados gerbėjos gali žiūrėti dar ir dar kartą apie jaunąją Vogue žurnalo redaktorės asistentę ir jos nuotykius mados pasaulyje. Naujoje darbo pozicijoje „neįmanoma“ ji paverčia „įmanoma“, o naujos galimybės jos gyvenimą apverčia aukštyn kojomis… bet kaip pasirodo, visa tai tik į gera.

O kokie jūsų mėgstamiausi, įkvepiantys filmai? Pasidalinkite komentaruose.

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.