Kaip aš taip atrodau? David Beckham, futbolininkas | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
david-beckham-isvaizda-grozis

Kaip aš taip atrodau? David Beckham, futbolininkas

Vieni jį žino kaip futbolininką, kiti – kaip grožio ikoną, tad kai intothegloss.com portale užtikome jo atviravimus apie tai, kaip puoselėja savo išvaizdą, supratome: tai įdomu visiems!

“Aš skolinausi savo žmonos kosmetikos priemones, toks buvo mano būdas rūpintis savo grožiu. Daugiau beveik nieko ir nedariau. Visada žinojau, kaip noriu, kad atrodytų mano plaukai, dėl darbo daug laiko praleisdavau lauke – Madride, Los Andžele, Mančesteryje… skirtingose vietose, skirtingose oro sąlygose. Dėl šios priežasties žinojau, kad turiu rūpintis savo oda, bet tai dariau naudodamas savo žmonos kosmetikos priemones, nes žinau, kad ji turi tai, kas geriausia”, – pasakoja D. Beckham, kuri šį interviu davė reklamuodamas savo naujausią verslo projektą – kartu su  “L’Oreal” kompanija sukurta vyrų kosmetikos priemonių liniją “House 99”. D. Beckham pasakojo, kad baigęs karjerą futbole jis visuomet norėjo pasukti į verslą, o projektas vyrų grožio srityje jam buvo labai artimas.

Apie plaukus:

“Mano mama buvo kirpėja, ji buvo dalinai atsakinga ir už mano ežiuko šukuoseną, kuri buvo vienas mano pirmųjų kirpimų. Dabar turiu mėgstamus kirpėjus, jie man padeda pasirinkti šukuoseną. Jeigu trumpinu tik šonus, tuomet apsikerpu pats. Jeigu plaukai užauga ilgesni, man visai nesunku juos nusiskusti. Galiu ryte atsibusti ir daug nemąstęs nuspręsti, kad man ilgi plaukai pabodo ir nusiskusti. Tarpinis variantas man neegzistuoja.”

Apie odos priežiūrą:

“Pirmąją savo veido kaukę išbandžiau visai neseniai. Tai buvo “Tom Ford” molio kaukė ir man ji tikrai patiko. Nelabai turiu laiko veido kaukėms, nors mano žmona Victoria ir mėgsta kaukes užsidėti prieš miegą arba iš pat ryto, vos atsikėlus. Manau, kad svarbu rasti laiko procedūroms pas kosmetologą – nuo jų ne tik atrodai geriau, bet ir jautiesi puikiai. Londone turiu puikią kosmetologę Sarah Chapman, ji pati gamina labai geras kosmetikos priemones, kurias aš naudoju jau metų metus. Tiesa, būna ir taip, kad atnešu jai savo priemones ir paprašau procedūras atlikti su tuo, ką atsinešiau.

Dabar naudoju “House 99” prausiklį, veido kremą, paakių kremą ir lūpų balzamą. Mano rytiniams ritualams papildomos valandos kas rytą tikrai nereikia. Visa tai atlieku labai greitai, o po to dar papildomai dienos bėgyje kelis kartus drėkinu veidą. Aš taip pat galvoju apie tai, kaip kovoti su senėjimu, bet nemąstau, kad “O Dieve, štai čia atsirado nauja raukšlė, reiktų ją pritepti kremu”. Niekada taip stipriai tuo nesirūpinau. Neseniai buvau pamalonintas, nes kažkas parašė, kad aš esu susileidęs botoksą. Kai tai išgirdau, pamaniau, kad mano naudojami produktai tikrai turėtų veikti, nes botokso niekada nebandžiau ir niekada nebandysiu. Pastebiu, kad žilų plaukų dabar turiu daugiau nei jų turėjau prieš penkerius metus, bet man tai visai patinka, neketinu jų maskuoti. Taip pat atrodo ir mano barzda – matosi žili plaukai, bet tai yra visiškai natūralus dalykas.

Produktas, kurio nekantriai laukiu – atspalvį turintis “House 99” vyrams skirtas veido kremas. Iki šiol tokį naudojau iš “Tom Ford”, kuris turėjo labai subtilų atspalvį, bet visuomet jaučiau, kad pats norėčiau sukurti panašų produktą.”

Apie savo kūną:

“Man pasisekė, nes kol sportavau, niekada neturėjau prisižiūrėti mitybos. Tiesa, visada savimi rūpinausi, nevartojau daug alkoholio. Galėdavau išvykti trijų savaičių vasaros atostogoms, ten valgyti ką panorėjęs ir sugrįžti sverdamas lygiai tiek pat. Dabar, kai jau baigiau savo sportinę karjerą, viskas yra šiek tiek kitaip – man reikia sportuoti, užsiimti veikla, kuri man iš tiesų patinka, nes man viskas gana greitai pabosta. Man patinka laviruoti tarp bokso, bėgimo ir dviračių sporto. O maistą aš mėgstu per stipriai, kad galėčiau ko nors atsisakyti. Taip pat man labai patinka akupunktūra, giliųjų raumenų masažas, taurelės. Kai skauda raumenis ar kitas kūno dalis, pastebėjau, kad akupunktūra bei taurelės padeda atpalaiduoti skaudamas kūno dalis. Man tai tinka, stengiuosi tai daryti kuo dažniau. Aišku, turiu keturis vaikus, tad man reikia pasistengti, kad rasčiau laiko masažui. Dėl to dažniausiai tam skiriu laiko kelionių metu.”

Apie skutimąsi:

“Pirmą kartą, kai skutosi mano sūnus Romeo, tai aš jį nuskutau – Romeo tada ant veido turėjo tik pūkelius, bet jis džiaugėsi, kad skustis jam padeda tėtis. Kiek pats save prisimenu, visuomet turėjau trumpai nuskustą barzdą. Supratau, kad būtent taip geriausiai atrodau. Manau, kad paskutinį kartą visiškai nusiskutęs buvau gal prieš penkiolika metų – mano sūnui Brooklyn tada buvo keturi metai ir aš skustuku pilnai nusiskutau per vienas atostogas Prancūzijoje. Tada išėjau iš vonios ir vos mane pamatęs Brooklyn iškart apsiverkė, nes aš nebeturėjau nei ūsų, nei barzdelės. Nuo to karto, man rodos, daugiau ir nesiskutau.”

Komentuoti

Instagram has returned invalid data.