Kaip aš taip atrodau? Ieva Sabaliauskienė, modelis | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37061004232 arba labas@kikifit.lt
ieva-sabaliauskiene copy

Kaip aš taip atrodau? Ieva Sabaliauskienė, modelis

Trijų vaikų mama, modelis, Palangos sveikatingumo centro partnerė, o be viso to dar ir renginių prodiuserė – Ievos Sabaliauskienės (34) gyvenime veiklos netrūksta. Nepaisant tokio aktyvaus gyvenimo tempo, ji visada patraukia akį ir savo natūraliu grožiu, tad mums būtinai parūpo išsiaiškinti, ką Ieva daro, kad TAIP atrodytų.

Pasirodo, kad palepinti save grožio ir atpalaiduojančiomis procedūromis Ieva tikrai mėgsta, tačiau jos dienotvarkėje tam laiko visuomet pritrūksta. Ievą gelbsti darbas Palangos Sveikatingumo Centre, į kurio stovyklas nuvažiavusi ji visuomet randa laiko šiek tiek sustoti, pasilepinti procedūromis, papildyti žinių bagažą informacija apie sveikesnę gyvenseną, kuri po to persismelkia į jos pačios ir visos jos šeimos kasdienybę.

“Esu apdovanota gerais genais, maistas man “niekuomet nėjo į kūną”, dėl to neturėjau sukti galvos, tad mano mityba buvo labai chaotiška, valgiau tikrai daug. Draugų kompanijoje net garsėjau savo gebėjimu labai daug suvalgyti, maišyti kuo įvairiausią maistą. Tačiau įgijus daugiau žinių bei gyvenimiškos patirties pradėjau vertinti sveiką gyvenimo būdą, gerą savijautą, kurią man suteikia taisyklinga mityba, fizinė veikla, psichologinis balansas. Manau, kad gerai išvaizdai tai kur kas naudingiau negu įvairiausi kremai”, – pasakoja ji.

“Net ir po trijų vaikų mano kūnas stipriai nesikeitė, tačiau tvirtai tikiu, kad sveikos ieva-sabaliauskiene-čmitybos ir fizinės veiklos pagalba galima daug pasiekti. Žinoma, jei tavo ūgis yra 1,50 m, neužaugsi iki 1,80, bet tikrai kiekvienas gali pasiekti geriausią savo paties versiją. Vieniems reikia pasistengti labiau, kitiems – mažiau, bet manau, kad iš visų dalykų, kuriuos žmogus gyvenime turi įgyvendinti, pasirūpinti savo kūnu yra vienas lengvesnių dalykų.

Labai svarbu, kad kiekvienas žmogus klausytųsi savo kūno, nes mitybos taisyklių ir gydytojų rekomendacijų yra daug, tačiau pasaulyje yra be galo daug žmonių ir kiekvienas esame šiek tiek skirtingas. Dėl to reikia įsiklausyti, kas iš tiesų būtent tau leidžia geriausiai jaustis ir geriausiai atrodyti, peržiūrėti savo mitybos įpročius ir rūpintis savimi”, – mintimis dalinasi Ieva.

Apie Palangos Sveikatingumo Centrą:

“Jame vyksta trijų bei dešimties dienų stovyklos, kuriose žmonės mokosi, kaip sveikai sulieknėti, judėti, ten jie įgauna naujų žinių apie sveiką gyvenimo būdą. Stovyklose vyksta paskaitos apie mitybą, kaip veikia mūsų organizmas, apie dvasinius išgyvenimus, meditaciją, atliekami įvairūs fiziniai užsiėmimai. Tai stovykla apie tai, kaip gerai jaustis savo kūne. Ten aš labai daug išmokau, prisijaukinau naujų, sveikesnių įpročių. Pavyzdžiui, atradau ėjimą su šiaurietiškomis lazdomis, iki tol man tai atrodė labai nejaunatviškas užsiėmimas, o pasirodo, tai labai smagu. Supratau, kad visai nebūtina bėgioti ir ardytis, galima mankštintis ir kalorijas deginti ramiai.

Ten atradau ir ruonių maudynes jūroje, kurios man visuomet atrodė labai ekstremalios, vyriškos, o net ir tai man dabar patinka, po jų labai gerai jaučiuosi.”

ieva-sabaliauskiene-modelisApie mitybą:

“Rytais visuomet geriu šiltą vandenį – jis pabudina žarnyną, man šis ritualas užtikrina gerą dienos pradžią. Šiltas vanduo užpildo, tuomet vos atsikėlusi neturiu poreikio pusryčiauti, galiu ramiai palaukti porą valandų. Tais rytais, kai einu sportuoti, pasiimu su savimi kažką lengvo, pavyzdžiui, bananą.

Mano racione labai mažai mėsos, beveik nevalgau saldumynų – niekuomet neturėjau polinkio šiems produktams.

Daugelis žmonių savo mityba susirūpina tik tuomet, kai nori sureguliuoti svorį. Aš mityba taisiau kitą problemą – mane buvo pradėję berti. Tikiu, kad jeigu kažkas ne taip mūsų išorėje, priežasčių reikia ieškoti viduje, o ne maskuoti problemą kremais ar vaistais. Reikia tiesiog pamąstyti, ką dedi į save – atrodo, labai paprasta, tačiau kartu tai nepaprasta. Tikiu, kad maistas geriau negu vaistai.

Kai pradėjau vartoti mažiau cukraus, pieno ir miltinių produktų, spuogų problemos man išsisprendė. Dar vienas pokytis mano mityboje – pradėjau daryti tarpus tarp valgymų, dabar valgau pusryčius, pietus ir vakarienę, o ne vieną ilgą valgymą, kaip pasitaikydavo anksčiau. Taip pat pradėjau atidžiau stebėti, kaip derinu maisto produktus, stengiuosi nevalgyti bet kaip, prabėgomis.”

ieva-sabaliauskiene-juozas-statkeviciusApie emocijas:

“Su trimis vaikais, darbais ir visa mano veikla, streso gyvenime netrūksta. Supratau, kad labai svarbu sumažinti streso šaltinius, atrasti būdus kitaip pažiūrėti į susiklosčiusią situaciją. Blogos emocijos gal net labiau nei mityba įtakoja blogą savijautą. Kai subalansuoji emocinę būseną, tai suderini su mitybos pokyčiais ir fizine veikla, savijauta tikrai pagerėja.

Stengiuosi, kad save psichologiškai raminčiau kuo sveikesniais būdais, o ne žalingais įpročiais. Anksčiau eidavau į barą arba susitikdavau su draugėmis vyno išgerti. Kitą dieną už tokį elgesį sau tikrai nepadėkoji, tad dabar ieškau kitų būdų. Mane atpalaiduoja laikas gamtoje, mėgstu išeiti pasivaikščioti į žygį, vasarą leisti laiką prie jūros, nueiti į kiną, gerą spektaklį ar koncertą. Tokie laisvalaikio būdai lygiai taip pat puikiai atpalaiduoja ir nukreipia mintis, bet dėl jų po to nereikia kentėti. Tikriausiai, toks supratimas ateina ir su amžiumi.”

Apie sportą:

“Prieš kokius dešimt metų būčiau tikrai nepatikėjusi, kad aš savo noru, ne už pinigus eisiu ir bėgiosiu Neries pakrante visą valandą, o dabar tai darau su didžiausiu malonumu. Liūdžiu dėl to, kad atšalo, nes nebegaliu bėgioti lauke. Papildomai žaidžiu tenisą, vaikštau į treniruotes sporto studijoje. Sportas man yra dar vienas būdas nusiraminti, išleisti susikaupusią energiją, palaikyti balansą savo kasdienybėje, taip pat tai yra geros savijautos garantas.”

Apie grožio procedūras:

“Norėčiau tam skirti daugiau laiko, ypač plaukams. Kosmetikos naudoju minimaliai. Kiekvieną dieną man būtina drėkinti veidą, vakare – tvarkingai nusivalyti makiažą, patepti odą serumu ir kremu. Aš mėgstu masažus, draugės labai giria limfodrenažinius anticeliulitinius masažus, tad vis planuoju juos išbandyti. Kol kas, kai tik turiu galimybę, mėgstu pasidaryti atpalaiduojančius, visceralinės terapijos masažus, kurie išjudina organus.

Mane labai gelbsti lazerinės epiliacijos procedūros – ilgalaikis plaukelių šalinimas. Tai yra vienintelės lazerinės procedūros, kurias kol kas teko išbandyti. Tačiau ant veido yra likę randų nuo jau minėto bėrimo, jiems pašalinti pas savo dermatologę Aušrinę Ramanauskaitę jau esu užsirašiusi procedūrai su Fotona lazeriu.”

Apie kokybišką laiką su šeima:

“Su vaikais mėgstu eiti į baseiną, pasivaikščioti gamtoje. Ieškau sporto, kuris man leistų judėti kartu su šeima, o ne tupėti vienai sporto salėje. Pradėjau vaikščioti į studiją “Move zone”, kuriose draugiškai priimamos mamos su vaikais. Kol mes sportuojame, vaikai gali žaisti. Kitos mamos sako, kad su vaikais nieko nespėja, negali iš namų išeiti, tad aš raginu daugiau paieškoti, ką galima veikti kartu su vaikais – galimybių tikrai yra.”

ieva-sabaliauskiene-3

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.