Kaip aš taip atrodau? Oksana Pikul-Jasaitienė, vizažistė | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
oksana pikul grožis

Kaip aš taip atrodau? Oksana Pikul-Jasaitienė, vizažistė

Oksana Pikul-Jasaitienė pripažįsta, kad grožis yra viena jai įdomiausių pokalbių temų. oksana pikul jasaitieneJau daugiau kaip dešimtmetį ji dirba vizažiste, veda mokymus visoms moterims, kurios nori pačios išmokti pagražinti save, o visai neseniai duris atvėrė ir jos nuosavas grožio salonas – “Oksana Pikul Grožio namai”, kurie yra įsikūrę sostinės naujamiestyje, Aguonų gatvėje.

Oksana dirbusi modeliu, dainininke, TV laidų vedėja, o dabar ji – ne tik vizažistė, bet ir viena populiariausių šalies influencerių. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad ją kiekvieną dieną pasiekia vis naujos grožio rekomendacijos, kvietimai išbandyti naujoves bei ryškiausių Lietuvos pramogų pasaulio moterų grožio paslaptys. Ką Oksana Pikul-Jasaitienė žino, ko nežino kitos ir ką ji daro, kad TAIP atrodytų? Skaitom!

Apie grožį:

“Su metais kinta mano požiūris į viską, taip pat ir į grožio suvokimą. Kai pradėjau savo veiklą “Olialia”, tuomet buvome pirmosios, kurios turėjo tokius drąsius, provokuojančius ir ryškius įvaizdžius, tuomet gražu buvo tas saldus įvaizdis. O dabar keičiasi mados, su amžiumi kinta mano pačios grožio suvokimas – dabar man tinka ir patinka natūralesnis įvaizdis.”

Apie figūrą ir sportą: oksana pikul vizaziste

“Visą gyvenimą galvoju, ką valgau, bet per daug savęs neriboju – leidžiu valgyti tai, ko norisi, tačiau stengiuosi palaikyti balansą. Va ir dabar – sėdime kepyklėlėje ir aš jau du desertus suvalgiau. Tačiau jie čia – labai skanūs! Žinoma, figūrą saugoti man padeda ir sportas, o sportuoju aš nuolatos. Sportas man būtinas, bet iš tiesų tai darau ne dėl grožio, o dėl geros savijautos – mano žemas spaudimas, kad ir ką bedaryčiau, trūksta energijos. Būtent treniruotės ir yra tas vienas dalykas, kuris man suteikia energijos ir leidžia jaustis geriau.

Sportuoju kelis kartus per savaitę, priklausomai nuo galimybių. Mano darbas gana sezoninis, būna laikas, kai sportui labai trūksta laiko, o būna ramesnių sezonų, tada rytais einu į treniruočių salę. Ten sportuoju taip, kaip tą dieną norisi – dažniausiai mėgstu savarankiškai sportuoti salėje, bet būna, kad aplankau ir grupines treniruotes.”

Apie odos priežiūrą:

“Viskas prasideda nuo gražios odos ir jos priežiūros, kuri turėtų būti prižiūrima ne tik išoriškai – renkantis kosmetikos priemones, bet visų pirma oda turi būti sveika ir prižiūrėta, sudrėkinta. Rūpintis oda man padeda daug kas: ir geras, kokybiškas maistas, ir sportas, ir miegas, ir, žinoma, procedūros. Man pasisekė – esu kviečiama ir turiu galimybę išbandyti labai daug skirtingų, naujų ir klasikinių procedūrų bei grožio priemonių. Šiuo metu labai mėgstu “Sesderma” ir “Bioderma” priemones, tačiau man patinka nuolatos išbandyti kažką nauja – tiek kalbant apie priemones, tiek ir procedūras.

Pas specialistus lankausi kas mėnesį ir mėginu vis kitas procedūras, tad sunku išskirti vieną, kuri būtų pati pati geriausia. Esu pamėgusi injekcines drėkinančias, maitinančias procedūras – pavyzdžiui, biorevitalizaciją. 

Neslepiu, kad esu išbandžiusi botokso injekcijas nuo raukšlyčių ir hialurono rūgšties užpildus veidui formuoti – visa tai labai patiko, tikrai ketinu tai darytis ir ateityje. Esu atradusi labai gerą daktarą, kuris man atlieka injekcijas. Tiesą sakant, nė nežinojau jo pavardės, tačiau tai Lietuvoje gyvenantis užsienietis, kurį Instagram galima rasti @femlone_aesthetics. Drąsiai apie jį pasakoju ir rekomenduoju, nes esu labai patenkinta jo darbu. Neseniai injekcijomis jis atjaunino ir mano mamą – ši taip pat labai džiaugiasi ir gražiai atrodo.”

Apie atvirumą, kai kalba pasisuka apie grožį:

“Įvairios injekcinės procedūros, plastinės operacijos dabar yra be galo populiarios, tik beveik niekas apie tai atvirai nekalba. Man ši tema nei dabar, nei kada anksčiau, neatrodė tabu. Kai prieš daug metų viešai pasididinome krūtinę kartu su “Olialia pupytėmis”, visuomenė buvo šokiruota, tačiau tuo metu mums taip buvo naudinga. Ir buvau tikra, kad plastinių operacijų temos populiarumas tik augs ir augs – taip ir nutiko. Kiekvienos moters pasirinkimas, ar atskleisti savo grožio paslaptis, ar ne. Aš niekada neslapukavau, o jei atrandu tai, kas man labai patinka, man tikrai smagu pasidalinti tuo ir su savo draugėmis, ir su kitomis moterimis. Per socialinius tinklus į mane dažnai kreipiasi moterys, kurios jaučiasi pasimetę, nežino, kaip geriausiai pasirūpinti savo grožiu – stengiuosi visoms atsakyti ir padėti pasirinkti geriausius produktus, nes man tai vienas malonumas, juk taip ir mokomės!”oksana pikul grozio namai

Mėgstamiausios grožio priemonės:

Tobulam makiažui: kad makiažas geriau laikytųsi, aš visuomet naudoju fiksatorių – mano mėgstamas yra iš “MAC” kompanijos. Paslaptis yra juo purkšti veidą ne tik užbaigus makiažą, bet ir jo eigoje, užtepus vis naują sluoksnį priemonių ant odos. Kai taip “sluoksniuoji” visas priemones, makiažas tikrai puikiai laikosi visą dieną ir atrodo natūraliai.

Dantų priežiūros priemonės: jau kelerius metus esu ištikima interneto parduotuvei gaivuskvapas.lt.

Iš ten mano geriausias atradimas buvo liežuvio gremžtukas, nes nusigremžiant nuo liežuvio apnašas, apsaugai savo dantis nuo bakterijų ir apnašų rinkimosi, nuo to priklauso dantų sveikata. Man ten taip patinka gyvosios bakterijos, kurios yra miltelių pavidalo, jas prieš miegą reikia įsiberti į burną. Tai ne tik apsaugo nuo bakterijų kaupimosi ir nuo dantų gedimo, bet ir padeda palaikyti imunitetą stiprų, ypač tuo metu, kai visi aplinkui serga. Taip aš ir gudrauju – mano imunitetas yra pakankamai silpnas, jeigu kas aplinkui nusičiaudės, tai būtinai pasigausiu tą bacilą. Šita gudrybė man leidžia išlaikyti sveikatą maksimaliai ilgai. Taip pat iš šios kompanijos perku ir dantų skalavimo skysčius, dantų pastas sau ir visai šeimai.

Plaukams: jeigu parodyčiau, kiek turiu priemonių plaukams, ko gero iškristų kiekvienas. Būna, kartais ateinu į dušą ir svarstau, kurį čia šampūną šiandien pasirinkus… Paskutiniu metu viena mano mėgstamiausių plaukų linijų yra “Sachajuan” plaukų šampūnai bei balzamai, naudoju jų liniją “Ocean Mist” – šios priemonės plaukus padaro puriais ir gaiviais bei tikrai padeda juos tokiais išlaikyti viena diena ilgiau nei įprastai. Taip pat labai mėgstu kompanijų “Nashi”, “Olaplex” produktus – jais prekiaujame mano grožio salone ir būtent į asmenines patirtis atsižvelgdama parinkinėjau ir grožio salono produkciją.

Kūno priežiūrai: žinoma, naudoju įvairius stangrinančius ir anticeliulitinius kremus, tačiau dar nesu atradusi vieno gamintojo, kuriam būčiau labai ištikima – nuolatos bandau vis naują priemonę. Tačiau galiu rekomenduoti “Marc Inbane” bei “Vita Liberata” savaiminio įdegio priemones, jau kelis kartus dariausi jų purškiamą įdegį ir galiu drąsiai rekomenduoti kitiems, buvau labai patenkinta. Labai geras pasirinkimas, kai važiuoji atostogauti – kad pirmosiomis dienomis nebūtum kaip balta varna paplūdimyje, o iškart jame pasirodytum gražiu, tolygiu šokoladiniu įdegiu.

Tai ir saugus, ir gražus pasirinkimas – purškiamą įdegį naudojau ir vasarą, ir prieš ypatingas šventes. Purškiamo įdegio procedūrą dariausi salone, bet mėgstu ir naudojimui namuose skirtas priemones.

Taip pat patinka “Beesline” kosmetikos linija – tai natūralūs produktai su bičių vašku lūpoms, kūnui, kojoms, dažnai juos rekomenduoju.”

oksana pikul grožis

 

Makiažas be klaidų: trys Oksanos Pikul patarimai gražesniam makiažui:

  1. “Man kliūna vyresnio amžiaus moterys, kurios labai stengiasi užmaskuoti paakių sritį, toje vietoje prikraudamos daug produktų. Prie šios srities turi labai atsargiai prieiti ir joje gudrauti, nes papildomų produktų pridėjimas paakių sričiai arba per sausų priemonių naudojimas vizualiai pasendina – o juk norima priešingo efekto. Ši klaida ypatingai stipriai matoma ir akivaizdi. Kaip ją išspręsti? Labai atsargiai maskuoti paakių zoną ir rinktis produktus, o jeigu nėra būtina, galbūt jos nė nereikia maskuoti?
  2. Kas antros moters veide man labai trūksta skaistalų – matau, kad dažna moteris šios priemonės bijo ir nenaudoja, galvoja, kad galbūt rožiniai žandukai dabar labai nemadingi. Priešingai, tai ypatingai madinga! Skaistalus pavadinčiau priemone, kuri į moters veidą “įpučia gyvybės”, tuomet moteris iš karto atrodo patenkinta, švytinti, pailsėjusi – jos veidas spindi. Kiekvienai moteriai patarčiau įsigyti skaistalus.
  3. Neverta bijoti naudoti kreminių šešėlių – dažna mano klientė sako, kad jų nepirks, nes net nežino, kaip juos naudoti. Paimkite ir nusipirkite vandeniui atsparų švelnų kūno spalvos šešėlį su vos matomu blizgesiu – naudokite jį labai paprastai: pirštu užtepkite priemonės iki voko linkio zonos ir vos vos virš jos. Padažius blakstienas, vos paryškinus lūpas, taip atrodysite labai gyvybingai ir madingai, o akys spindės. Tik tiek ir tereikia, kad ypatingą vakarą atrodytumėte pati gražiausia – nereikės net eiti gražintis pas profesionalą.”

oksana pikul 3

 

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.