Kaip susipažinti sporto klube? 5 praktiniai patarimai | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
kaip-susipazinti-sporto-klube

Kaip susipažinti sporto klube? 5 praktiniai patarimai

Kai keičiasi gyvenimo būdas ar gyvenamoji vieta, keičiasi ir draugų ratas, tačiau kur susirasti naujų, kai su senaisiais nutolsti? Jeigu sportas jums – vertybė, tuomet gera vieta naujoms pažintims megzti bus sporto klubas. Čia esate apsupti žmonių, kurie, kaip ir jūs, vertina sveiką gyvenimo būdą ir sportą, todėl tikėtina, kad turėsite apie ką pakalbėti. Ieškoti draugų čia gera vieta dar ir todėl, kad dauguma jų tikriausiai gyvena netoli nuo klubo, todėl tai reiškia, jog bus patogu susitikti po treniruotės. Jei pamatysite žmogų su tokiomis pat, kaip jūsų mėlynomis tamprėmis, tai pirmas geras ženklas, jog jūsų skoniai panašūs ir tai gali būti puiki tema pirmajam pokalbiui.

Tad kaip prieiti prie nepažįstamo žmogaus? Ką priėjus sakyti? Dalinamės 5 nesudėtingais patarimais, kaip užmegzti naują pažintį:

  1. Tinkamas laikas prieiti ir atviri klausimai

Ieškokite žmonių, kurie dairosi, vaikštinėja – jų kūno kalba rodo, jog jie galbūt ieško pagalbos arba pažinčių, visai kaip ir jūs. Prieiti prie žmogaus rekomenduojame prieš ar po jūsų treniruotės arba keičiant treniruoklius, juk nenorite sugadinti savo treniruotės ir atitolinti išsikeltus tikslus.

Radus tinkamą žmogų, pokalbį galite pradėti prieš jai arba jam pradedant sportuoti. Nekalbėkite su žmogumi, kuris tuo metu daro pratimą – tai tikrai nėra pats tinkamiausias laikas. Taip ne tik neužmegsite ryšio, bet galite ir sunervinti žmogų. Pokalbį galite pradėti nuo klausimo “kokias kūno vietas treniruosi šiandien?” arba teiraukitės pagalbos, pvz. kaip naudotis vienu ar kitu treniruokliu arba kaip atlikti tam tikrą pratimą taisyklingai. Žmogus bus suinteresuotas jums padėti, ko gero, jam bus malonu pasidalinti savo žiniomis. Jeigu užduosite klausimus, į kuriuos galima atsakyti “taip” arba “ne”, užkirsite kelią tolimesniam pokalbiui. Uždavus vieną klausimą, vėliau klauskite susijusių klausimų – taip sklandžiai tęsite pokalbį.

2. Pavykus užmegzti ryšį

Jeigu žmogus, su kuriuo susipažinote, mielai su jumis bendrauja, galite toliau kalbėti užsimindami apie asmeninį gyvenimą: pvz. “šiandien tiek daug dirbau, gerai, kad treniruotė padėjo atsikratyti streso bei pakelti nuotaiką”. Asmuo, su kuriuo bendraujate, gali pagalvoti, jog ir jis prisidėjo prie jūsų pagerėjusios nuotaikos, be to, tokie asmeniškesni klausimai padės ir kitam žmogui labiau atsiskleisti. Galite jam/jai pasiūlyti nueiti kartu įsipilti vandens ar nusipirkti užkandžių, o gal net pasiūlyti susitikti pokalbiui po treniruotės.

3. Nepamirškite, draugų ieško ne visi

Visgi sporto klubas yra tokia vieta, kur žmonės kartais ateina norėdami pabūti vieni ir tiesiog pasportuoti. Todėl radus naująjį draugą ar draugę kelis susitikimų kartus salėje tiesiog pasisveikinkite ir persimeskite keliais žodžiais – negalite žinoti, ar žmogus iš tiesų nori su jumis bendrauti, ar pokalbį palaiko tik iš mandagumo. Svarbu, jog noras bendrauti būtų ir iš nepažįstamojo pusės.

4. Palikite ausines namie

Sporto klube būkite pasiekiamas – megzkite akių kontaktą (jokiu būdu nespoksokite, tai mažų mažiausiai gali pasirodyti keista), šypsokitės, parodykite, jog esate draugiškas. Nuostabus patarimas – palikite ausines namie ir nesinaudokite mobiliuoju telefonu, kol esate salėje. Jeigu neturėsite su savimi ausinių – atrodysite atviras ir pasiruošęs bendrauti, priešingu atveju, galite pasirodyti uždaras, nenorintis pažinčių ir trukdymo.

Ir pats būkite atviras kitų klausimams ar prašymams padėti. Tai juk taip paprasta!

5. Grupinės treniruotės

Išmėginkite grupines treniruotes. Juose galite labai greitai užmegzti naujų pažinčių. Mūsų patarimas – atvykite į treniruotes ankščiau, o išvykite vėliau – tam, kad galėtumėte pasišnekučiuoti su kitais treniruotės nariais. Pokalbį pradėkite nuo klausimų, vedančių į tolimesnį bendravimą, pvz. “ar jūs čia pirmą kartą?” arba “kas jums patinka šioje treniruotėje ir gal bandėte kitas?”. Pamatysite, greitai susirasite naujų draugų. Nebijokite, žmonės dažniausiai yra labai atviri naujoms pažintims, todėl pirmyn!

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.