Keto duona per 90 sekundžių | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
keto-ketogenine-duona

Keto duona per 90 sekundžių

Įdomūs receptai, keto dieta ir duona – misija įmanoma? Taip! Ši keto duona puikiai tiks pusryčių sumuštiniams su riešutų sviestu, gaminant Benedikto kiaušinius arba jūsų pietų dėžutei.

Kai laikaisi tokios griežtos dietos kaip ketogeninė, nauji keto receptai visada labai pradžiugina. Šįkart mūsų akiratyje – su keto dieta suderinami receptai ir keto duona, kurią mikrobangėje pagaminsite per 90 sekundžių! Sunku patikėti, bet tai – tiesa. Mums tikrai patinka greiti receptai 🙂 O ši keto duona puikiai tiks pusryčių sumuštiniams su riešutų sviestu, gaminant Benedikto kiaušinius arba jūsų pietų dėžutei.

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI: PRUVIT KETONAI KETO//OS NAT – EFEKTYVUS BŪDAS KETOZĘ PASIEKTI GREIČIAU

Receptui naudojami migdolų miltai, kurie laikomi vienais iš pačių sveikiausių miltų. Jeigu norite atrasti dar daugiau miltų, kurie jūsų virtuvėje galės pakeisti ne pačius naudingiausius kvietinius miltus, skaitykite šį straipsnį: Miltų pakaitalai, kurių skonis toks pat geras kaip ir nauda sveikatai.

Receptui (2 porcijos, 4 riekutės) reikės:

20 g migdolų miltų;

1 valg. šaukšto kokosų miltų;

1 valg. šaukštas ištirpusio sviesto (jį galima pakeisti ir tokiu pačiu kiekiu kokosų arba alyvuogių aliejaus);

1/8 arb. šaukštelio kepimo miltelių;

1 didelis kiaušinis.

Gamybai naudokite tiesų, cilindros formos puodelį, kuris tinkamas mikrobangei. Su šakute jame sumaišykite visus ingredientus ir pakaitinkite mikrobanginėje 90 sekundžių. Išėmus iš mikrobangės, atsargiai peiliu atskirkite duonos kraštus nuo puodelio kraštų. Apverskite puodelį, išimkite duoną ir supjaustykite ją riekutėmis. Turėtų išeiti 4 riekutės. Kad duona būtų dar skanesnė, prieš valgydami, ją pakaitinkite duonos skrudintuvėje – šis žingsnis nebūtinas, bet bus skaniau.

Daugiau ketogeninių receptų rasite šiame straipsnyje: Keto dietos pietų idėjos (O taip, yra ir pica!).

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.