Ketogeninė mityba - daugiau nei (ne)lengvas būdas su lieknėti

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
juozas jankauskas drketo ketogenine mityba

KIKI RADIO su Juozu Jankausku – DrKeto: Ketogeninė mityba – daugiau nei (ne)lengvas būdas sulieknėti

Ketogeninė mityba užsienio žiniasklaidoje linksniuojama jau bemaž penkis metus, o į Lietuvą šis bumas atkeliavo tik visai neseniai. Ši tema labai įdomi ir KIKI FIT skaitytojams, tad šįkart norėjome apie tai sužinoti dar daugiau ir pasiklausyti patirties specialisto, kuris taip valgo jau ne vienerius metus. Studijoje – DrKeto prisistatantis Juozas Jankauskas. Jis – sporto medicinos gydytojas, kuris pats jau keli metai laikosi šios mitybos plano.

Mūsų organizmas toks sudėtingas, bet tuo pačiu metu ir perprantamas. Su Juozu kalbamės apie tai, kaip jis veikia, kaip jį pergudrauti ir priversti veikti kitaip nei kūnas yra įpratęs. Juozas viską gerai apskaičiuoja, tad pokalbis padės į kūną pažvelgti kaip į mus vežančią mašiną, kurią savo kasdieniais pasirinkimais mes galime kuo puikiausiai valdyti.

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI: PRUVIT KETONAI KETO//OS NAT – EFEKTYVUS BŪDAS KETOZĘ PASIEKTI GREIČIAU

Taigi, klausome – kodėl laikantis ketogeninės dietos  taip gerai ir gražiai krenta svoris? Kas ta ketozė? Ką valgyti, o ko nevalgyti? Kas vyksta su mūsų organizmu? Kokie šalutiniai šios keto dietos pojūčiai ir kaip su jais kovoti? Su kuo dar galima derinti keto, kad pasiektumėte geresnių rezultatų? Jeigu jums įdomios dietos ir įdomi ketogeninė mityba – greičiau spauskite mygtuką “Play” ant viršuje esančio įrašo.

juozas jankauskas drketo ketogenine mityba

Kad naujausi įrašai visada pasiektų jūsų ausis, prenumeruokite mūsų kanalą. KIKI Radio rasite šiose platformose: Apple PodcastsSpotify, Youtube.

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.