KIKI Radio su Indre Stonkuviene: skirta visoms moterims | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
indre stonkuviene

KIKI Radio su Indre Stonkuviene: skirta visoms moterims

Interviu klausykite čia:

Ar žinote, kaip atrodo moterų pasaulis? Pirmojo mūsų podcast’o KIKI Radio viešnia Indrė Stonkuvienė išsakė labai gerą mintį – moterų pasaulį sudaro tiksliai tai, kas pačios norime, kad jį sudarytų. Jokių negatyvių žmonių ir jokių negatyvių minčių – juk jeigu jų į svečius nepriimsime, tai jiems ir vietos čia neliks.

Rodos, mintis labai paprasta, bet kažkodėl ją vis pamirštame. Todėl pokalbį su Indre ir KIKI Radio nusprendėme pristatyti būtent pirmąją savaitės dieną – kad teisingos idėjos užprogramuotų teisingai savaitei.

Šiame interviu su Indre kalbėjomės ne tik apie jos projektą “Moterų pasaulyje” ar tai, koks yra jos moteriškasis pasaulis, bet ir apie tai, kiek ji užtruko, kol pagaliau sugebėjo priimti save ir įsiklausyti į tikruosius savo poreikius. Tada, kai Indrę kamavo pogimdyvinė depresija, ji palaikymą surado socialiniuose tinkluose, kur dalinosi juokingais mamų gyvenimo epizodais. Šie po internetą ėmė plisti žaibiškai, tarsi virusas, o su juo labai greitai augo ir Indrės populiarumas. “Kitų moterų, kurių net nepažįstu, palaikymas, man yra geriausias įrodymas, kad einu geru keliu. Neprivalau sustoti, jeigu ką nors erzina mano judėjimas, manieros ar kalbėsena, nes aš kalbu labai ilgais sakiniais. Aš tokia esu. Bandžiau pasikeisti, klausiau visų, bet suvokiau, kad visiems neįtiksiu ir neturiu visiems įtikti. Suvokiau, kad esu labai charizmatiška asmenybė ir niekada nebūsiu aukso viduriukas – mane arba labai myli arba labai nemėgsta”, – šiame interviu sakė I. Stonkuvienė, viena žinomiausių ir matomiausių moterų Lietuvos pramogų pasaulyje. Be to, ir natūraliausių. Tad kviečiame klausytis pirmojo KIKI Radio įrašo su Indre – čia kalbėjome jautriai, garsiai, su ašaromis ir su keiksmažodžiais – taip, kaip mes, moterys, ir mėgstame.

KIKI Radio taip pat galite klausytis: Spotify, Youtube.

Komentuoti

Instagram has returned invalid data.