KIKI Radio su Andriumi Osadčiu: Visa tiesa apie kanapes | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
andrius osadcis kanapes lietuvoje

KIKI Radio su Andriumi Osadčiu: Visa tiesa apie kanapes

Pokalbio klausykite čia:

Kontraversiškosios kanapės garbei Lietuvoje turime dvi šventes. Pirmoji – tai Užgavėnės, kuriose Kanapinis simbolizuoja pavasario pradžią, o antroji vyko ką tik – šį savaitgalį. Tai – Vilniuje vykusi Kanapių kultūros diena. Vakaruose įvairiems kanapių produktams skiriama vis daugiau dėmesio, kanapių produktai po truputį legalizuojami ne tik medicininiam, bet ir rekreaciniam naudojimui. Tuo tarpu Lietuvoje kanapės, rodos, vis griežčiau ribojamos ir pokalbis šia tema – tai tabu. Dėl to naujam KIKI Radio pokalbiui pasikvietėme neoficialų kanapių ambasadorių Lietuvoje Andrių Osadčį.

Jis jau dešimtmetį Lietuvoje skleidžia kanapių kultūrą, šia tema šviečia politikus ir kiekvieną, kam tik įdomu daugiau sužinoti apie šį augalą. Andrius taip pat yra Socialinio kanapių klubo įkūrėjas, kurį galite sutikti jo įkurtoje, Kanapinėje krautuvėlėje – pirmoje mūsų šalies parduotuvėje, skirtoje atrasti pačius įvairiausius legalius produktus su kanapėmis.

Pokalbyje su Andriumi pabandėme geriau suprasti, kas sieja ir kas skiria kanapių sėklas, augalus, suktinę ir vėžio gydymui skirtus produktus. Šis pokalbis toli gražu ne apie svaiginimąsį, o apie universaliai pritaikomą augalą. Ar žinojote, kad iš kanapių galima statyti ir namus?

Jeigu jums patiks – būtinai KIKI Radio pasidalinkite ir su draugais.

Kad naujausi įrašai visada pasiektų jūsų ausis, prenumeruokite mūsų kanalą. KIKI Radio rasite šiose platformose: Soundcloud, Spotify, Youtube.

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.