KIKI Radio su Sarani Vilionyte: apie tantrą, seksą bei moters ir vyro santykius | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
danute sarani vilionyte tantra

KIKI Radio su Sarani Vilionyte: apie tantrą, seksą bei moters ir vyro santykius

Interviu klausykite čia:

Ką žinote apie tantrą? Apie tantrinį seksą yra girdėjęs ne vienas, tačiau ir tai – labai menkai. Visiems intriguojantiems mitams išsklaidyti į KIKI Radio podcastą pakvietėme tantros mokytoją, meditacijų centro “Meilės kelias” įkūrėją Danutę Sarani Vilionytę.

Tantros mokymas – tai būdas priimti savo kūną, pojūčius, jausmus su meile ir su džiaugsmu. Tik tuomet, kai visiškai priimame save, galime leistis į pilnavertę draugystę su kitu žmogumi, kurioje neieškome, kad kitas žmogus mums kažką duotų. Veikiau patys dalinamės savo energija su antra puse, šeimos nariais ar kitais artimaisiais.

Sarani sako, kad nepuoselėjamos auga tik piktžolės, tad šįkart kviečiame skirti valandėlę savęs puoselėjimui, per kurią sužinosite:

  • kas tas tantrinis mokymas;
  • kodėl seksualumas yra toks svarbus tantros mokyme;
  • kokią didžiausią santykių klaidą daro santykius kuriantys moterys ir vyrai;
  • kokie yra tantrinė moteris, vyras ir mama;
  • kodėl svarbu priimti visus savo jausmus – ne tik meilę, bet ir pyktį ar pavydą.

Tai – tik keletas temų, kurias palietėme šio pokalbio metu. Geriau pažinti tantros pasaulį rekomenduojame kiekvienam, o ypač tiems, kurie žino, kad save ir savo poreikius dažnai pamiršta pastatyti į pirmąją vietą.

Jeigu jums patiks – būtinai KIKI Radio pasidalinkite ir su draugais.

Kad naujausi įrašai visada pasiektų jūsų ausis, prenumeruokite mūsų kanalą. KIKI Radio rasite šiose platformose: Soundcloud, Spotify, Youtube.

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.