Kodėl nepavyksta surasti antros pusės? | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
meile

Kodėl nepavyksta surasti antros pusės?

Moterys dažnai mėgsta pabumbėti apie tai, kad gerų vyrų nėra arba dėl to, kad visi jie – jau išgraibstyti ir ilgai nagrinėja temą, kodėl visi vyrai, kuriuos jos pritraukia – mulkiai? Karti tiesa yra ta, kad pritraukiame tai, ko patys ieškome. Sunku patikėti, bet taip jau yra – ir galbūt mūsų svajose yra princas ant balto žirgo, bet bendraudamos nevalingai į savo gyvenimą traukiame varles, kurios neturi nei žirgo, nei pagarbos priešingai lyčiai. Tai, ko manome esame verti dažnai kyla iš to, kokią mąstyseną atsinešėme iš vaikystės. Štai patarimai, kurie padės ištrūkti iš šio užburto rato.

1. Atpažinkite savo kartojamus santykių modelius

Tam, kad į gyvenimą pritrauktumėte pokyčius, visų pirma reikia suprasti, ką turite pakeisti. Šiuo atveju, reikia išanalizuoti, kokių baimių turite santykiuose, kokį elgesį nuolatos kartojate ir su kokio tipo asmenybėmis užmezgate santykius. Dažnai viso to šaknys prasideda dar ankstyvoje vaikystėje ir primena tai, kokį santykių modelį matėte savo šeimoje arba tai, kokius santykius turėjote su vienu iš tėvų. Pavyzdžiui, jeigu jūsų tėtis jums nerodė šiltų jausmų, meilės, neužtikrino rūpesčio jumis, yra didelė tikimybė, kad nevalingai dabar ieškote tokių pačių vyrų.

Kodėl? Todėl, kad pasąmoningai tikitės, jog iš šio santykio pagaliau gausite tai, ko trūko vaikystėje. Visi žmonės bijo skausmo ir to, kas nepažinta, bet mažiau bijome skausmo, kurį jau pažįstame, negu to, kurio dar nepažįstame. Dėl šios priežasties vis susitikinėjame su tais pačiais žmonėmis, tikėdamiesi pataisyti tai, kas buvo praeityje, tik… tai niekad nenutinka.

2. Nustokite taisyti praeitį

Mūsų viduje vis dar tūnantis vaikas su kiekvienu nauju partneriu tikisi, kad pagaliau pavyks pakeisti praeities nusivylimus ir nusivilia, kai nepavyksta to padaryti. “Jis pasikeis.” “Ji pasikeis.” Kažkur girdėta? Tam, kad šį modelį sugriautumėte, reikia nebijoti išeiti iš komforto zonos, nustoti tikėtis, kad žmogus, su kuriuo esate pasikeis. Raskite drąsos nutraukti santykius, kurie, žinote, jums nesuteiks pasitenkinimo.

Kai suprasite, kad turite tam tikrą santykių modelį, kurį vis nevalingai kartojate, kai sąmoningai pasakysite “stop” situacijoms, kurios jūsų netenkina, tada ir prasidės pokyčiai. Nepamirškite, kad visos nežinomos situacijos gąsdina, bet už drąsą būname apdovanoti.

3. Susitaikykite su faktu

Ne mulkiai patys ateina į jūsų gyvenimą, o jūs patys juos pritraukiate. Visi žmonės, kurie yra jūsų gyvenime, į jį atėjo dėl to, kad jūs juos pritraukėte – tiek romantiniai partneriai, tiek draugai. Žinoma, niekas sąmoningai netraukia apgavikų, mušeikų, melagių ar įsipareigoti negalinčių žmonių, tačiau pasąmoningai renkamės tai, kas mums jau yra pažįstama.

4. Patikėkite, kad nusipelnote pačio geriausio

Tik tada, kai nuoširdžiai patikėsite, kad nusipelnote meilės, į gyvenimą pritrauksite partnerį, kuris nusipelno jūsų. Gerus vyrus traukia moterys, kurios savimi pasitiki ir gerbia save. Blogus vyrus traukia moterys, kurios turi psichologinių problemų, kuriomis lengva naudotis ir manipuliuoti. Išspręskite savo pasitikėjimo savimi bei psichologines problemas, jeigu tik reikia, apsilankykite pas psichologą, pamilkite save ir tapkite savo geriausia drauge – kai save pripildysite teigiamos energijos, į gyvenimą pritrauksite tokį patį žmogų. Nepamirškite traukos dėsnio ir to, kad panašus traukia panašų. Jeigu tik kažkur giliai širdyje tikite, kad jūs nenusipelnote pačio geriausio, tai ir pritrauksite žmones, kuriais anksčiau ar vėliau nusivilsite.

Pabandykite padaryti pertrauką nuo santykių ir pasimatymų – skirkite laiką draugystei su savimi. Spręskite tas problemas, kurios riboja jūsų pasitikėjimą savimi. Kartokite sau, kad esate graži ir įdomi, kad esate verta pačio geriausio. Pagalvokite, kiek gražių dalykų galėsite pasidalinti su tuo geru žmogumi, kuris ateis į jūsų gyvenimą. Susikurkite vizualizacijų lentą, į kurią sudėkite viską, kas atvaizduoja jūsų svajonių santykius.

5. Atverkite savo širdį

Kiekvienas žmogus pasakys, kad jo širdis yra atvira, tačiau ar tikrai? Jeigu esate įstrigusi santykiuose, kurie jūsų netenkina, kuriuos nedrįstate nutraukti, ar tikrai tai reiškia, kad jūsų širdis yra atvira? Ko gero, tai reiškia, kad jūs bijote leistis į nežinomybę ir vėl atverti savo širdį bei jautriausias jos kerteles naujam žmogui.

Išbandykite štai tokią meditaciją: įsivaizduokite, kad jūsų siela yra jūsų gyvenimo karalienė, o jos karūna yra jūsų širdis. Jūsų širdis nieko nebijodama turi padaryti visus jūsų gyvenimo sprendimus, tačiau jūsų sąmonė yra bailus sargybinis, saugantis duris į jūsų širdį. Jeigu praeityje buvome įskaudinti, mūsų sąmonė iš baimės užrakina duris į mūsų širdį. Tam, kad atrakintumėte tas duris ir pasiektumėte savo širdį, turite įveikti baimę.

Išbandykite ir štai tokią kvėpavimo meditaciją: įkvėpdami orą sakykite “Su šiuo įkvėpimu aš priimu meilę į savo širdį”, o iškvėpdami sakykite “Aš atsisveikinu su baime”. Skirkite tam penkias minutes kas rytą, galbūt kol dar nepakilote iš lovos ir po truputį pastebėsite pokyčius. Juos pastebėsite ne tik jūs, bet ir kiti žmonės, kurie pasibels į jūsų gyvenimą. Galbūt tarp jų pagaliau atrasite naują gyvenimo partnerį, su kuriuo kursite gražesnius, sveikesnius gyvenimo santykius.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.