Kosmetologė pataria: Ar sportas ir makiažas yra suderinami? | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
sportas-makiazas

Kosmetologė pataria: Ar sportas ir makiažas yra suderinami?

Nors sporto klubas – ne madų ar grožio pasirodymų vieta, tačiau… Kai šalia sportuoja penkios gražuolės, o jūs tuo metu – išraudusi ir susivėlusi, tikrai norisi atrodyti šiek tiek geriau. Tačiau kaip? Ar tikrai sportas ir makiažas gali draugauti? Juk rodos, įprasti gražinimosi ritualai čia netinka. Apie tai, kaip atrodyti patraukliai net ir sportuojant mes pakalbinome kosmetologę Kateriną Stankūnę. Jos patarimai – maži, tačiau jūsų odai saugūs triukai, kurie sporto salėje suteiks daugiau patrauklumo ir pasitikėjimo savimi.

Katerina apie gražią kūno odą:

“Jeigu oda bus pamėlusi, tai jokia sportinė apranga gražiai neatrodys. Daug svilintis soliariume nerekomenduoju, tačiau šiek tiek pasideginti arba pasitepti savaiminio įdegio kremu tikrai galima. Tuomet oda atrodo sveikesnė, raumenys – ryškesni.

Reikia nepamiršti ir pašalinti nepageidaujamus kūno plaukelius. Aš plaukelių šalinimui labiausiai rekomenduoju depiliaciją cukrumi.

Jeigu norite, kad kūno oda atrodytų švytinti, prieš treniruotę reikėtų odą labai gerai sudrėkinti – patepti maitinančiu ar drėkinančiu kūno kremu. Gražiai atrodo, kai oda patepta kremu, kuris suteikia bronzinio įdegio efektą, savyje turi šviesą atspindinčių dalelių.

Sportuojant daug prakaituojama, o prakaitą dažnas nuvalo ranka braukdami per kaktą. Toks įprotis sudaro palankias sąlygas atsirasti naujiems spuogams, tad sportuojant labai gerai turėti kepuraitę arba ant galvos užsidėti juostelę, kuri sugeria prakaitą.”

Katerina apie makiažą sportui:

“Geriausiai sportuoti be makiažo, bet jei moteris nėra patenkinta savo oda, rekomenduočiau rinktis ne pudrą, o BB kremą, kuris yra lengvesnis – tai tik kremas su atspalviu. Jeigu sportuoti einate po darbo, reikia nusivalyti dieninį makiažą, o prieš treniruotę pasidažyti iš naujo. Dieninis makiažas tikrai kimš poras, į daugumą pudrų įeina fiksatorius, kuris yra skirtas tam, kad pudra ilgiau laikytųsi ant odos. Sportui tai visai netinka. Sausos pudros, skaistalų ir kitų priemonių sportuojant patarčiau vengti.”

Katerina apie grožio ritualus po sporto:

“Prakaitas pakeičia odos hidrolipidinę plėvelę – tai odos paviršių dengianti plėvelė. Prakaitas yra lipšnus, jis gerai pritraukia dulkes, purvą, tad po treniruotės reikėtų iškart nusiprausti veidą prausikliu arba bent jau nuvalyti miceliniu vandeniu.

Bus puiku, jeigu du kartus per savaitę veidą nušveisite šveitikliu, o po to užsidėsite veido kaukę, kurią galima pasirinkti pagal savo odos poreikius.

Po sporto – puikus metas eiti į pirtį. Pirmiausiai reikėtų nusiprausti duše, nusiplauti prakaitą ir tik tuomet į pirtį. Sėdint pirtyje galite pašveisti odą šveitikliu, kurį rekomenduoju naudoti du kartus per savaitę. Po pirties, nusiprausus, užsidėkite jūsų odos poreikius geriausiai atitinkančią veido kaukę, palaikykite ją bent kelias minutes. Pabaigus šiuos ritualus, gali tepti veido serumą ir kremą.|

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.