Kosmetologės patarimai: grožio procedūros namuose, karantino metu | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
kosmetologe katerina stankune

Kosmetologės patarimai: grožio procedūros namuose, karantino metu

Karantinas – ne tik galimybė truputį pailsėti, bet ir iššūkis sau. Nors sofa ir serialų maratonai vilioja, dabar pats metas pasirūpinti savimi, daugiau dėmesio ir laiko skirti savo sielai, protui, kūnui ir odai. Apie tai, kurios grožio procedūros dabar tinkamiausios namuose, papasakojo viena populiariausių Vilniaus kosmetologių Katerina Stankūnė, kuriai rūpestį savo oda patiki daugybė Lietuvos žvaigždžių.

via GIPHY

Dabar labai geras metas išbandyti retinolį

Viena iš efektyviausių grožio priemonių, kuri reikalauja saulės vengimo ir po procedūrinės priežiūros yra retinolis. Karantinas yra tiesiog idealus laikas išbandyti šią kosmetinę medžiagą. Retinolis yra didelės koncentracija vitaminas A, kuris intensyviai atnaujina odą, mažina poras, pigmentaciją, randelius ir spuogus. Jį galima įsigyti vaistinėse, kosmetikos parduotuvėse, tačiau, jei tik yra galimybė, rekomenduočiau dėl šios priemonės pasikonsultuoti su savo kosmetologu. Jis, atsižvelgiant į jūsų odos tipą, galės parinkti pačią efektyviausią ir tinkamiausią priemonę.

Jei dar neteko išbandyti retinolio, rekomenduoju pradėti nuo silpnesnės koncentracijos priemonės ir juo tepti odą ne daugiau nei du kartus į savaitę. Jei oda jau yra pripratusi prie retinolio, rekomenduoju papildomai naudoti stipresnį retinolį, intensyvias ampules ir BHA rūgštį, kuri tinka porų mažinimui. 

Pabaigus retinolio kursą (2-8 savaitės), rekomenduoju kuo labiau drėkinti odą, nes po tokio stipraus atsinaujinimo oda sudirgsta ir reikalauja papildomos pagalbos. Tam reikėtų naudoti drėkinančias veido kaukes tris kartus per savaitę, nuplovus kaukę būtų gerai papildomai ant odos užtepti drėkinančią ampulę.

Kaip drėkinanti odą?

Jeigu jūsų oda yra ypatingai sausa, rekomenduoju nuolat vartoti hialurono rūgšties ir kolageno papildus. Karantinas – puiki galimybė leisti odai pailsėti nuo kasdienio makiažo ir intensyviau naudoti maitinančias bei drėkinančias priemones. Du kartus per savaitę naudokite šveitiklį ir kaukę su kolagenu. Rytais tepkite drėkinantį serumą ir kremą su SPF apsauga, o vakare – drėkinantį serumą derinkite su maitinančiu kremu. Kaukių terapiją atlikite tris kartus per savaitę. Na, o jei norisi išties intensyvios priežiūros – 28 dienas iš eilės, ryte ir vakare, galima naudoti drėkinančias ampules.

Viruso plitimo metu, saugodami save ir kitus, naudojame dezinfekcinius skysčius, kurie ypatingai sausina ir dirgina rankų odą. Nuo to ypatingai nukenčia žmonės, kurie ir taip turi odos sudirgimus. Rankų priežiūrai rekomenduoju įsigyti parafino vonelę ir kas antrą vakarą sau bei savo šeimyniškiams atlikti rankų SPA ritualą namuose. 

Atsakingai pasirinkite ir naudojamą kremą. Šiuo metu jis turi būti kosmeceutinis, t.y. medicininis, be įvairių priedų, kurie gali papildomai sudirginti jautrią rankų odą. Kremą rekomenduoju tepti mažiausiai du kartus į dieną. Prieš einant miegoti galima užsitepti didesnį kiekį kremo ir užsidėti medvilnines pirštines, taip dar intensyviau prisotinsite odą.

Kad oda gautų pakankamai deguonies ir drėgmės visą dieną būnant uždaroje patalpoje, rekomenduoju dažnai vėdinti gyvenamąją erdvę, papildomai galima drėkinti orą drėkintuvu. 

Tam, kad saugiai prižiūrėtumėte odą namuose, rekomenduoju pasinaudoti online kosmetologės konsultacija, kuri paskirs tinkamiausią priežiūra Jūsų odai. Dabar daugybė kosmetologių tokias konsultacijas teikia, o ir užklausų šiuo metu labai padaugėjo.

O kaip pasirūpinti kitomis kūno vietomis?

Savarankiškai eksperimentuoti su antakiais karantino metu nerekomenduoju, nes netaisyklingai juos išpešiojus, galima išgauti neestetišką formą, kurią ateityje bus sunku ištaisyti. Be to, netinkamai išrovus plauką ir pakeitus jo augimo kryptį, plaukas gali tiesiog įaugti. 

Tuo tarpu antakių dažymas yra paprastesnis procesas, jam didelių mokslų nereikia. Kaip tai padaryti, nesunkiai rasite internete. Nors jeigu tik galite, leiskite antakiams šiuo metu pailsėti ir plaukeliams ataugti. Vešlūs ir pilnai ataugę antakiai šiuo metu labai madingi ir vertinami visame pasaulyje, tad tikiuosi, kad visuotinis karantinas paskatins moteris labiau pasitikėti natūraliu grožiu.

Jeigu nuaugo ilgalaikis nagų lakas arba pakito plaukų spalva, visa tai reikalauja “remonto”, tikrai rekomenduoju karantino metu palaikyti savo grožio specialistą. Paskambinkite jam, susitarkite dėl internetinės konsultacijos. Kartu surasite sprendimo būdą kaip taisyklingai, be specialisto pagalbos pasirūpinti savo nagais, plaukais, kurios grožio procedūros bus tinkamos atlikimui namuose, o kurios turės palaukti profesionalo rankų.

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.