Naminis kavos šveitiklis - kokia jo nauda? | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
naminis-kavos-sveitiklis

Naminis kavos šveitiklis – kokia jo nauda?

Buvimas moterimi ir taip labai brangiai kainuoja, tad jeigu tik galima pataupyti, mes sakome “MIELAI!”. Viena iš tikrai gerų namų gamybos grožio priemonių – tiesą sakant, geresnių net ir už keliasdešimt eurų kainuojančius prabangius šveitiklius, yra naminis kavos šveitiklis visam kūnui. Ar žinote, kokia jo nauda?

Pagrindinis argumentas UŽ kavos šveitiklį yra tas, kad kofeinas yra celiulito priešas numeris vienas. Kofeinas stangrina odą, turi antioksidacinių savybių, o pastoviai jį tepant ant odos, celiulito požymių pastebimai sumažėja. Be to, jis kvepia skaniai, odai suteikia patrauklų atspalvį ir nieko nekainuoja.

Taigi, kaip pasigaminti tokį šveitiklį? Tingiomis dienomis daryti nereikia nieko: į kavos puodelį įdėkite kelis šauktus maltos kavos ir iškart galite keliauti į dušą. Na, o kai oda jaučiasi išsausėjusi ir prašosi šiek tiek didesnio rūpesčio, kavą sumaišykite su kokosų aliejumi, kuris tuo pat metu drėkina ir maitina odą. Prieš atlikdama kūno šveitimo ritualą galite visą kūną įtrinti sausu šepečiu. Švelniais sukamaisiais judesiais reikėtų pamasažuoti visą kūną dar prieš lipant į dušą. Tuomet jau bus šveitiklio eilė. Nusišveitusi odą iš jo išnirsite tarsi mažytė Kleopatra.

@miguelalesilvva nuotr.

Komentuoti

Instagram has returned invalid data.