Nefrito akmens masažuoklis - kam jis iš tiesų naudingas? | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
nefrito akmens masazuoklis veidui 8

Nefrito akmens masažuoklis – kam jis iš tiesų naudingas?

Stojant į kovą už gražią veido odą, yra daug ginklų: sveika mityba bei ilgos miego valandos, kremai, serumai ir įvairios injekcijos, stebuklingi kosmetologų ir dermatologų prisilietimai, kobido veido masažai ar veido joga – padeda viskas, tik reikia pasirinkti tuos grožio puoselėjimo būdus, kurie jums bus malonūs ir kurių tikrai noriai laikysitės.

Tad šie pasirinkimai – labai individualūs. Vienos renkasi tik alyvuogių aliejų, o kitos – botoksą, trečioms tiesiog nepriimtina idėja apie svetimkūnius mūsų kūne. Tiesa ir ta, kad tai, kaip puoselėsime savo grožį, labai stipriai priklauso nuo finansinių galimybių. Injekcijos, masažai ir kosmetologinės procedūros – brangus malonumas. Štai dėl ko pastaraisiais metais taip išpopuliarėjo nefrito akmens veido masažuokliai – jau senai žinoma, kad veido masažas padeda išsaugoti stangrią odą, o nefrito masažuokliai yra nebrangi ir veiksminga priemonė, kuri SPA centro procedūras leidžia perkelti į kiekvienos moters namus.

Šie masažuokliai jau įgijo kultinės priemonės statusą – Instagram tinkle, kuris daugeliui yra “Google” atitikmuo, randame daugiau kaip 80 tūkstančių nuotraukų, pažymėtų #jaderoller. Žinoma, jie gražiai atrodo nuotraukose, tačiau priežasčių, kodėl visos moterys tiek kalba apie nefrito masažuoklius, yra šimtą kartų daugiau. KIKI FIT komanda išskirtinai moteriška ir mes visos labai greitai išsiugdėme priklausomybę nuo savųjų nefrito masažuoklių. Kodėl?

Nauda, kurią suteikia nefrito masažuoklis veidui

Veido masažas šia priemone – jau tūkstančius metų Kinijoje žinomas veido priežiūros būdas. Išbandžiusiems patinka, kad masažuoklio naudojimas be galo paprastas ir aiškus, o veido masažo rezultatai matomi iškart.

Tai aktualu kiekvienai, tačiau ypač patiks toms, kurias vargina rytinis patinimas – veido masažas, ko gero, yra pats patikimiausias būdas, kuris padeda išsivaikščioti susikaupusiems skysčiams ir sumažinti paburkimą.

Nefrito volelis, švelniai masažuodamas odą, suaktyvina limfos tekėjimą ir pageriną medžiagų apykaitą. Atliekant masažą gerėja ląstelių aprūpinimas krauju, deguonimi ir maisto medžiagomis, dėl ko suaktyvėja ląstelių atsinaujinimo procesai, pašalinami toksinai. Dėl šios priežasties ilgainiui oda įgauna gražesnę, gaivesnę veido spalvą, o raukšlės tampa vizualiai mažiau pastebimos. Be to, atsipalaiduoja veido raumenys bei įsitempęs žandikaulis (jei vargina ši problema), tad atrodote labiau pailsėjusi, geriau nusiteikusi ir atsipalaidavusi.

nefrito akmens masazuoklis veidui 8

Veido masažas ne veltui visų grožio specialistų vadinamas veido treniruote – juk ir čia yra raumenų, juk ir jiems reikia darbo! Tad taip, nefrito masažuoklis tokiu būdų prisideda prie odos stangrumo.

Tačiau kaip ir sporte, jeigu norite pasiekti ilgalaikių rezultatų, reikia imtis pastovių veiksmų. Ir žinoma, gyvenimas įsiterpia į kiekvieno planus ir ilgoms masažo sesijoms nedaug kas randa laiko, tačiau geroji žinia ta, kad veido masažas nefrito voleliu trunka visai trumpai – minutę ar dvi, o dėl vėsinančio nefrito akmens poveikio šis masažas tampa labai maloniu (ir laukiamu) ryto ritualu. Ilgalaikiam, stangrinančiam ir kontūruojančiam masažuoklio poveikiui pajusti reikia daugiau laiko, tačiau rytinį patinimą atšaldytas masažuoklis padės pašalinti gana greitai.

Kaip naudoti nefrito masažuoklį veidui?

Masažo technika visai nesudėtinga, tačiau svarbu masažinius judesius atlikti būtent taip, kaip rekomenduojama, tam, kad suaktyvintumėte limfos drenažą. Įsivaizduokite, kad nosis yra jūsų atspirties taškas: švelniai spausdami masažuoklį veskite nuo veido centro (nosies) link išorės (ausies) pusės. Tokius judesius reikėtų atlikti nuo smakro iki kaktos, ramiai išmasažuojant visą veidą ir abi jo puses. Nepamirškite ir kaklo – geriausiai, jei nuo jo pradėsite. Kaklas yra masažuojamas iš apačios į viršų. Nefrito masažuoklis yra dvipusis – jis turi platesnį volelį, kuris skirtas didesnėms veido zonoms masažuoti (žandams, kaklui, kaktai) ir siauresnis, kuris tinkamas paakiams, nosiai, antakiams.

Jeigu masažuojatės rytais (o tai veido masažui pats populiariausias metas dėl to, kad sumažėja paburkimas), masažą atlikite ant švariai nupraustos veido odos, o po to tepkite visas savo mėgstamas veido priežiūros priemones. Tačiau masažą verta atlikti bet kuriuo dienos metu – kadangi tokiu būdu šalin jūs “nuvyniojate” nuovargio žymes, verta pasimasažuoti ir vakare, prieš ruošiantis į svarbų renginį ar pasimatymą. Masažiniai judesiai (prisiminkite kosmetologės prisilietimus) odai padeda geriau įsisavinti kosmetikos priemones, tad jį tikrai verta naudoti ir su jūsų mėgstamais serumais ar veido aliejais, įmasažuoti naudojamas lakštines kaukes.

Nefrito masažuoklis – tikrai nebrangi priemonė, nes kartą ją įsigiję, galėsite ja (bei jos suteikiamais rezultatais) džiaugtis ilgai. Kad šis tarnautų kuo ilgiau, verta jį tinkamai prižiūrėti: nenaudojamą masažuoklį laikykite specialiame masažuoklio maišelyje arba šaldiklyje (tam, kad sustiprintumėte vėsinantį poveikį), o jeigu masažuoklis turės sąlytį su kokiomis kosmetikos priemonėmis, būtinai po naudojimo jį švariai nuvalykite.

veido-masazas-nefrito-masazuoklis

Kaip išsirinkti nefrito masažuoklį?

Rinkoje nefrito masažuoklių yra nemažai ir, žinoma, jie visi skirtingi savo kokybe. Mums teko išbandyti keletą skirtingų, kol atradome tai, kas tenkino ir savo kokybe, ir kaina, ir kol pajautėme, kad “štai – masažuoklis, kurį galime pasiūlyti KIKI FIT skaitytojams”.

Kokybiškas masažuoklis turi būti toks, kurio voleliai lengvai ir tyliai sukasi. Jeigu ridenant volelį girdimas nemalonus garsas, toks masažuoklis nėra kokybiškas ir masažas su juo tikrai nebus atpalaiduojanti patirtis.

Puiku, jeigu voleliai yra stabiliai įtvirtinti, nes nekokybiškas masažuoklis ilgiau panaudojus gali išklerti. Būtinai rekomenduojame rinktis dvipusį masažuoklį, nes su tokiu masažą atlikti žymiai lengviau ir maloniau: mažesnes veido zonas, tokias kaip paakiai, nosis ar antakiai bus kur kas lengviau masažuoti siauresniąja masažuoklio dalimi.

Galima rinktis ne tik nefrito, bet ir iš rožinio kvarco ar ametisto akmenų pagamintų masažuoklių. Rožinis kvarcas turi gražinančių ir gydomųjų savybių, o ametistas padeda pritraukti teigiamą energiją.  Nefrito akmuo vadinamas veido masažuoklių klasika, nes jis turi raminamųjų bei vėsinamųjų savybių. Tikras nefrito akmuo yra sunkiai išgaunamas, dėl to iš natūralaus akmens pagaminti masažuokliai visuomet bus brangesni nei jo padirbiniai.

Šiuo metu KIKI SHOP taikoma akcija nefrito akmens masažuokliams:

Perkant 2 masažuoklius – trečias DOVANŲ! Pradžiugink draugę arba mamą 👯‍♀️🎄.

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.