Penkios meilės kalbos - knyga, kuri tikrai jūsų santykius padarys geresniais | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
penkios meiles kalbos

Penkios meilės kalbos – knyga, kuri tikrai jūsų santykius padarys geresniais

Ar žinojote, jog visi žmonės kalba skirtingomis meilės kalbomis? Kol vieniems svarbu gauti dovanas, jausti rodomą paslaugumą ar džiaugtis švelniais prisilietimais, kitiems užtenka išgirsti palaikymo žodžius ar kuo daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi. Visa tai – penkios meilės kalbos. Tokio paties pavadinimo Gary Chapman knyga sulaukė didžiulio populiarumo ir kiekvienas, ją perskaitęs, dažniausiai rekomenduoja dar keliems žmonėms. Mes rekomenduojame jums!

Tarpusavio nesusikalbėjimas, nesupratimas yra viena didžiausių santykiuose pasitaikančių problemų. Vieni meilę išreiškia darbais, kiti veiksmais ir jeigu nesuprantate, kaip tai daro jūsų partneris, susikalbėti jums bus kur kas sunkiau. Autorius sako, kad kiekvienas iš mūsų turime dvi pagrindines meilės kalbas. Įsigilinkite į šias kalbas ir pasistenkite suprasti, kurios iš jų artimiausios jums ir jūsų mylimam žmogui. Tai tokia trumpa informacija, kuri tikrai praplės jūsų mąstymo ribas. Jeigu norite apie tai sužinoti daugiau – nuoširdžiai rekomenduojame perskaityti minėtą knygą.

Penkios meilės kalbos:

1. Palaikymo žodžiai. Šia meilės kalba bendrauja žmonės, kurie gali būti gyvi vien komplimentais. Jų supratimu, įvertinimo žodžiai puikiai perteikia meilę. Todėl pasistenkite jiems kuo dažniau sakyti šiltus žodžius, pavyzdžiui, “tu atrodai nuostabiai”, “ačiū, pagaminai labai skanią vakarienę” ir t.t. Vietoje to, kad pyktumėte už tai, kad mylimasis vakar neišnešė šiukšlių, padėkokite už kitus atliktus darbus.

2. Laiko leidimas kartu. Būti dviese – tai sutelkti dėmesį į kitą asmenį. Sėdėdami ant sofos ir kartu žiūrėdami televizorių esate arti vienas kito, bet dar nereiškia, jog esate kartu. Skirkite 20 minučių per dieną nepertraukiamo laiko vienas kitam. Šnekėdamiesi palaikykite akių kontaktą ir nebūkite užsiėmę kuo nors kitu, pasistenkite nuoširdžiai įsiklausyti į kito jausmus. Leisdami kartu laiką sukaupsite begalę gerų prisiminimų, kurie ateityje džiugins drauge praleistomis akimirkomis. Žmonėms, kurių pagrindinė meilės kalba yra laiko leidimas kartu, tai bus geriausia dovana ir neįkainojami momentai visam gyvenimui.

Patarimas: sunkiai sekasi pradėti atvirus pokalbius? Pradėkite mažais žingsneliais. Kasdien skirkite laiko pasikalbėti apie tris dalykus, kurie tądien jums įstrigo labiausiai ir išsakykite partneriui apie tai savo nuomonę. Laikui bėgant, kalbėti atvirai taps žymiai lengviau.

3. Dovanų gavimas. Ne paslaptis, jog kai kuriems dovanos – akivaizdus meilės ženklas. Žmonės, kurie kalba šia meilės kalba, negaudami dovanų pradeda abejoti kito žmogaus meile. Jokiu būdu negalvokite, jog jie yra materialistai – vienos dovanos būna brangios, kitos nieko nekainuoja. Jas galima pirkti, rasti arba pagaminti. Todėl žmogui, kurio pagrindinė meilės kalba yra dovanos, mažai rūpės jų kaina, o kiekvienas siurprizas bus priimtas kaip meilės išraiška. Nupirkite juokingą atviruką. Dar geriau – padarykite pats. Tai – viena lengviausiai išmokstamų meilės kalbų, todėl nelaukite specialios progos ir džiuginkite kasdien!

4. Paslaugos. Žmonės, kurie kalba šia kalba, meilę supranta kai kitas žmogus atlieka už jį darbus. Gaminti pusryčius, išnešti šiukšles, išvesti pasivaikščioti šunį, nuplauti automobilį – visa tai yra paslaugos, kurias šia meilės kalba kalbantys žmonės vertina labiau nei kiti. Kad šiuos darbus atliktume, įdedame didelę dalį savo laiko ir pastangų – iš tiesų parodome savo meilę. Tokiomis smulkmenomis, kaip pasidėdami į vietą numestus batus ar nuvalę dulkes nuo lentynų, pasakysite labai daug žmogui, kurio pagrindinė meilės kalba yra paslaugos.

Įdomi detalė: jeigu jūs kritikuojate sutuoktinį už tai, ko jis nepadaro, tai gali būti nuoroda, kad paslaugos yra jūsų pagrindinė meilės kalba…

5. Fizinis prisilietimas. Seniai žinoma, jog tai yra vienas veiksmingiausių būdų perteikti meiles jausmus. Susikabinimas rankomis, bučiniai, apsikabinimai ir seksas – kai kuriems žmonėms  tai yra pagrindinė meilės kalba. Be viso šito jie jaučiasi nemylimi. Fiziniu prisilietimu galima kurti arba griauti santykius, perteikti neapykantą arba meilę. Žmogui, kurio pagrindinė meilės kalba yra fizinis prisilietimas, tai kalbės aiškiau ir garsiau nei žodžiai “nekenčiu tavęs” arba “myliu tave”.

Trys būdai kurie padės atpažinti savo pagrindinę meilės kalbą:

1. Paklauskite savęs: kas labiausiai verčia mane jaustis mylimam? Ko trokštu iš savo partnerio? Ko dažniausiai prašau iš savo antrosios pusės?  Kad ir kas tai būtu, tikriausiai atsakymai bus susiję su jūsų meilės kalba.

2. Stebėkite, ką pats darote ar sakote, norėdamas parodyti meilę. Didelė tikimybė, jog tai yra būtent tai, ko ir patys norite sulaukti.

3. Atkreipkite dėmesį kas jus skaudina tokiame elgesyje, kai antroji pusė kažką daro ar nedaro. Priešingybė – tai jūsų meilės kalba.

Daugybė porų gyvena nesusikalbėdami, nors be galo myli vienas kitą. Vienas meilę išreiškia šiltais žodžiais, o kitas mano, kad žodžiai nieko verti, jeigu nėra matoma konkrečių darbų – t.y. paslaugų darymo. O juk taip nėra! Išmokus savo antrosios pusės pagrindinę meilės kalbą ir atpažinus savąją, ne tik sustiprinsite savo santykius – galėsite veiksmingai perteikti savo jausmus ir būti suprasti. Galbūt išsaugosite griūvančią santuoką, o gal, išblėsus pirmam įsimylėjimui, vėl atgaivinsite romantiškus jausmus…

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook. O jeigu jums patiko šis straipsnis – būsime dėkingos, jei juo pasidalinsite ir su draugais.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.