4 moteriški orgazmai: ar jau teko malonumas patirti juos visus? | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
seksas moteriskas orgazmas

4 moteriški orgazmai: ar jau teko malonumas patirti juos visus?

Orgazmas – dalykas labai malonus, tačiau spaudimas jį patirti moterų visai nedžiugina. Prie šio spaudimo prisidėti tikrai nenorime, tačiau paraginti atrasti malonumus, kurie slypi mūsų kūnuose, tikrai skatiname. Mūsų kūnai skirtingi ir nors mokslininkai sako, kad visos galime patirti kiekvieną iš šių malonumų, realybė dažnai būna skirtinga. Į malonumų kelionę kiekviena leidžiamės tiek, kiek mums tai yra priimtina, tačiau kol nežinosime, ko ieškome, niekada ir nesužinosime, kaip tai rasti.

Statistika sako, kad penktadalis moterų orgazmo per visą savo gyvenimą ir nepatiria. Orgazmų būna įvairių ir jiems pasiekti naudojamos kuo įvairiausios strategijos. Viena moteris patiria tik klitorinį orgazmą, kitai pakanka ir spenelių stimuliavimo, trečia įsiaudrina nuo savo seksualinių fantazijų, o ketvirtoji gali orgazmą patirti ir per pilates treniruotę (taip, sporto metu patiriamas orgazmas tikrai egzistuoja!), būna mišrūs orgazmai, daugkartiniai orgazmai, o būna ir kad nesupranti, ar tai orgazmas, ar ne.

Taip pat skaitykite: Kas yra geras seksas?

via GIPHY

Bet kuris seksualinis malonumas yra geras, tačiau čia – kaip su kelionėmis. Kol nepažiūrėjai, kaip gali būti už tau įprastų sienų, nežinai ko daugiau norėti. Todėl šiandien – keturi moteriškų orgazmų tipai, kurie kaip skirtingi kompiuterinio žaidimo lygiai – atrakini vieną, tuomet leidiesi atrakinti kitą. Į pagalbą šiame žaidime tikrai verta pasikviesti ir sekso žaisliukus, kurie visiškai naujų pojūčių suteiks net ir toms moterims, kurios savo seksualiniu gyvenimu yra visiškai patenkintos.

  1. Klitorinis orgazmas

Tai – geriausiai žinomas moteriškas orgazmas, kuris patiriamas išoriškai stimuliuojant klitorį pirštais, liežuviu ar sekso žaisliukais. Būtent šio tipo orgazmą dauguma moterų patiria lengviausiai ir greičiausiai. Klitorinis orgazmas yra apibūdinamas kaip iš klitorio sklindanti malonumo banga, kurią palydi raumenų susitraukimai dubens srityje.

Kaip jį pasiekti? Kaip ir kiekvienu atveju, verta skirti sau laiko ir pasižiūrėti, kokie prisilietimai jus jaudina labiausiai. Pradėkite nuo sukamųjų judesių drėgnu pirštu aplink klitorį, pradžioje darykite didesnius ratus, po to juos mažinkite, kol pasieksite pačią klitorio galvutę. Šie potyriai turėtų būti malonūs, tęskite toliau kaitaliodami savo prisilietimų stiprumą, kryptį ir greitį.

2. G-taško orgazmas

O taip, garsusis ir mistiškasis G-taškas – aprašytas žurnaluose, bet ar surastas realybėje? Daug moterų sako, kad šio tipo orgazmo nėra niekuomet patyrusios, o kad jis įvyktų, moterims reikia visiškai atsipalaiduoti tiek fiziškai, tiek psichologiškai, pasitikėti savo partneriu.

G taškas yra nedidelė erogeninė zona, kuri pasislėpusi maždaug 4-5 centimetrų gylyje moters vaginoje, priekinėje kūno pusėje. Jeigu bandote ją apčiuopti pirštais, pajausite šiek tiek grublėtą tekstūrą toje vietoje – štai, ką tik radote tai, ko ieškojote.

Jeigu klitorinis orgazmas apibūdinamas kaip malonumo banga, tai G-taško malonumas apibūdinamas kaip bangavimas – pakyla, nuslūgsta ir tuoj pat vėl pakyla, malonumui sklindant po visą kūną… Šie orgazmai stipresni ir emociškai energingesni nei klitoriniai, dėl to malonumo metu moters gali pradėti juoktis ar verkti.

Kaip jį pasiekti? Pradžiai eksperimentuokite šią vietą liesdami pirštais arba naudodami vibratorių, būtinai kaitaliodami prisilietimų intensyvumą. G-taškui dažnai patinka šiek tiek stipresni prisilietimai, galite pirštą judinti taip, tarsi kažką kviestumėte jus aplankyti (įsivaizduokite, kaip taip kviečiate malonumą) – šis judesys turėtų pradžiuginti jūsų G-tašką. Mylintis su partneriu gali padėti ir dubens dugno raumenų sutraukinėjimas.

3. Moteriška ejakuliacija

Malonumas G-taško srityje gali atlydėti ir prie moteriškos ejakuliacijos – tai dar aukštesnio lygio fizinis malonumas, kuris išoriškai atrodo tarsi nevalingas šlapinimasis. Dėl šios priežasties psichologiškai jis džiugina ne visas moteris (tačiau patinka daugumai vyrų – žinoma, jiems malonu, partnerei suteikti TOKĮ malonumą). Tačiau skystis, kuris pradeda plūsti iš moters vaginos, nėra šlapimas, bet ir tikslios jo kilmės mokslininkai dar nesugebėjo išaiškinti.

Ejakuliaciją kiekviena moteris patiria skirtingai – vienoms gali ištekėti tik keliasdešimt mililitrų skysčių, o kitos stipria srove gali “iššauti” net ir 300 mililitrų.

Kaip jį pasiekti? Ejakuliacija yra malonumo, kuris patiriamas stimuliuojant G-tašką, pratęsimas. Jums pirmiausiai kyla noras šlapintis ir štai čia reikia eiti tolyn, savęs nestabdant. Toliau mėgaukitės malonumu ir išlikite visiškai atsipalaidavusi. Tuomet ir įvyksta ejakuliacija. Tokiu atveju visuomet naudinga po savimi turėti pasitiesus rankšluostį, kuris sugers skystį. Beje, įdomu, kad ejakuliacija moteris nebūtinai aplanko tada, kai yra patiriama orgazmo viršūnė – dažniau tai nutiks kelias sekundes prieš patį orgazmą.

4. Gimdos kaklelio orgazmas

Apie tai, kad gimdos kaklelis, kartu su klitoriu ir G-tašku patenka tarp trijų pagrindinių moters erogeninių zonų, žino nedaugelis. Šioje zonoje patiriamas orgazmas apibūdinamas kaip itin intensyvi, visą kūną užliejanti palaima. Tai – vienintelio tipo orgazmas, kuriam yra svarbus jūsų partnerio varpos ilgis, kadangi norint pasiekti gimdos kaklelį, reikia itin gilaus įsiskverbimo. Na, bet šis malonumas gali būti pasiekiamas visoms, tereikia tik atrasti jums tinkamiausią seksualinę poziciją, kuri leis giliausiai įsiskverbti.

Kaip jį pasiekti? Šiam orgazmui yra itin svarbi preliudija, nes patiriami pojūčiai dažnai moteriai yra nauji, iš pradžių jie netgi gali atrodyti nemalonūs. Apšilkite bet kurioje pozicijoje, o paskui galite pereiti prie tų, kurios tinkamiausios konkrečiam atvejui. Giliai įsiskverbti leidžia šuniuko poza, taip pat misionieriaus poza, kai moteris guli sulenktomis ir ant vyro pečių užkeltomis kojomis.

Mokslininkų atlikti tyrimai sako, kad savo seksualumo piką moterys pasiekia būdamos 35-erių. Tai amžius, kai moterys jau pažįsta savo kūną, pasitiki savimi ir turi pakankamai seksualinės patirties. Tiesa, su amžiumi sekso mūsų gyvenime mažėja, tačiau tos patirtys tampa intensyvesnės ir jausmingesnės. Sakoma, kad visišką atsipalaidavimą ir pačius stipriausius orgazmus patiria jau menopauzės sulaukusios moterys. Tai siejama su tuo, jog šiame gyvenimo etape moterys pagaliau pradeda gyventi savo malonumui, atsisveikina su turimomis baimėmis ir nebesijaudina dėl nepageidaujamo nėštumo galimybės.

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

Instagram has returned invalid data.