KIKI Bando: Kokį veido serumą pasirinkti keičiantis sezonams? | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
serumas veidui IV copy

KIKI Bando: Kokį veido serumą pasirinkti keičiantis sezonams?

Į kurią iš jūsų naudojamų odos priežiūros priemonių investuojate daugiausiai? Serumas dažnai yra viena efektyviausių priemonių, sukurtų tam, kad odai suteiktų kuo daugiau veiksmingų medžiagų. Tad jeigu jau baigėsi tas gražusis gyvenimo tarpsnis, kur oda – dieviškai minkšta, švelni ir graži, neskiriant jai dėmesio (įprastai tas tarpsnis vadinasi “vaikystė”), tai savo odos priežiūrą jums tikrai verta papildyti odos poreikius atitinkančiu serumų. 

KIKI FIT komanda, bendradarbiaudama su “NewCrush” ir klausydama jų rekomendacijų bando keturis serumus veidui – kiekviena iš mūsų į “NewCrush” kreipėmės su skirtingomis odos problemomis ir gavome po rekomendaciją, kaip jas spręsti. 

Justina bando: “The Organic Pharmacy” 5% keturių rūgščių serumas – šveitiklis „Four Acid Peel 5%“

serumas veidui IVProblema: Mano oda dažnai atrodo papilkėjusi, ypač po sunkesnės darbo dienos, kitą rytą po bemiegės nakties vakarėlyje arba išgėrus mažiau vandens – apibendrinant, jeigu neskiriu savo poilsiui ir odos priežiūrai pakankamai dėmesio, tai kaipmat matosi mano veide. Taip pat turiu nemažai randelių, likusių po aknės. Kadangi dar nesiruošiu investuoti į lazerines procedūras spręsti randelių problemą, aš labai susidomėjau rekomendacija išbandyti „Four Acid Peel 5%“ serumą iš “The Organic Pharmacy”.

Patirtis: Serumą naudoju jau 3 savaites, o rezultatas, nors ir nėra radikalus, tačiau labai malonus ir tikrai pastebimas – randeliai pašviesėjo, todėl pati oda atrodo sveikesnė ir gyvesnė. Žinoma, kad pilnai atsikratyčiau aknės randelių, vien serumo nepakaks, tam ateityje reikės ir lazerinių procedūrų, tačiau su dabartinėmis mano galimybės, tai yra puikus pasirinkimas, kuris tikrai man padeda atrodyti ir jaustis geriau. Papildomai esu atradusi ir masažą nefrito akmens masažuokliu – jis irgi prisideda prie to, kad oda įgautų gražesnę, gyvesnę spalvą, tad man šios dvi priemonės puikiai dera. 

Serumą malonu naudoti, nes jis lengvai tepasi, patogi pipetė. Vienintelis nereikšmingas minusas – serumas nekvepia, turi specifinį rūgšties kvapą. Visa kita – puiku, rekomenduoju ir pati tikrai jį toliau naudosiu.

Simona bando: “The Organic Pharmacy” antioksidacinis stangrinamasis veido serumas “Antioxidant face firming serum”

serumas veidui IIProblema: Ieškojau serumo, kuris neriebintų odos, bet ją stipriai drėkintų, nes su amžiumi mano oda tampa vis lepesnė, o ypač šiuo metų laiku jai reikia daugiau priežiūros ir drėkinimo.

Patirtis: Pradėsiu nuo to, kad man labai patinka šio serumo kvapas – tai toks oranžinis skystis, kuris kvepia apelsinais, bet labai natūraliai.  Atrodo, kad ant savęs tepi kažką gryno, iš gamtos, tad vos paėmus serumą į rankas apima malonus jausmas. Skystis labai lengvai ir maloniai pasiskirsto ant odos, tik reikia jį gerai įmasažuoti, kad priemonė greičiau ir geriau įsigertų. Neįmasažavus, tik užtepus priemonės, reikia palaukti, kol ji pati susigers. 

Po pirmojo mėnesio su serumu labiausiai džiaugiuosi tuo, kad oda sudrėkinta, bet “neužsikiša”, ant veido nebeliko suskeldėjusios odos efektą “suteikusios” plėvelės. Žinoma, serumą būtina derinti ir su kitomis priemonėmis. Vakare, palaukusi kol serumas susigers, ant viršaus tepu naktinį kremą. Rytais būna visaip – jei skubu, kreminę pudrą tepu tiesiai ant serumo, o jei turiu pakankamai laiko, tuomet vėlgi, ant serumo tepu lengvą drėkinantį dieninį kremą, tuomet efektas būna išties stulbinantis.

Aušra bando: “HubisLab” raminantis ir jautrią odą stiprinantis serumas-ampulė su ramunėlėmis “Chamomile complex 70% Ampoule”

serumas veidui IProblema: Dažniausiai mano oda nėra labai lepi ir problemiška, tačiau aš turiu rožinę, kuri pastaruosius kelerius metus yra pastiprėjusi ir tai man tikrai nepatinka. Bandžiau ją maskuoti, kapiliarus naikindama lazeriu, bet iš to naudos buvo tik labai trumpam. Dermatologė išmokė, kad man svarbiausia odą raminti, tad buvau labai maloniai nustebinta ir sudominta, kai išgirdau rekomendaciją išbandyti būtent šį serumą. Tikrai jaučiu, kaip pasikeičia veidas, kai atlieku raminančias kosmetologines procedūras, tad ir šįkart tikėjausi panašaus efekto.

Patirtis: Jau vien tai, kad ši priemonė yra raminanti ir jos pagrindą sudaro ramunėlių ekstraktas, mane įtikino pasitikėti serumu. Jis kaip tik skirtas mišriai odai – panašu, kad laboratorijoje kažkas galvojo tiksliai apie mane. Serumą naudojau kas dieną ir derinau su veido kremu – džiugino tai, kad per šį laiką oda “neužsidegė” ir man pavyko palaikyti vientisą jos spalvą, o tai jau didžiulis pasiekimas. Serumą naudoju ir naudosiu, nes dar noriu pamatyti jo ilgalaikes odos stiprinimo savybes. Labai džiaugiuosi ir dėl to, kad šis serumas yra drėkinantis, nes bent jau šį rudenį dar nesusidūriau su odos išsausėjimu, kuris visąlaik “susiderina” su šildymo sezonu. Tiesą sakant, kad odos išsausėjimas mane aplanko kas kartą tuo pačiu metu buvau net pamiršusi – prisiminiau, kad šįkart jo nebuvo, tik rašydama šį atsiliepimą. Valio!

Aistė bando: “Cell Fusion C” drėkinantis hialurono serumas “Hyaluron Clinic”serumas veidui III

Problema: Sausėjanti oda – daugelio per trisdešimtmetį perkopusių moterų problema ir aš ne išimtis. Šiuo metu norėjau išbandyti hialiurono rūgšties serumą, nes juk į hialuroną daugelis moterų žiūri kaip į magišką ingredientą, užrakinantį odos drėgmę.

Patirtis: Pirmieji kartai, kai pabandžiau serumą, nebuvo visai aiškūs – iš pradžių akivaizdaus rezultato nemačiau, tačiau čia juk ir nėra greito poveikio, vienkartiniam naudojimui skirta kaukė veidui. Panaudojus serumą ilgiau, pajaučiau, kad mano oda pradėjo atrodyti truputį geriau. Lyg ir jokio didelio skirtumo, tačiau truputį labiau sudrėkinta, truputį švelnesnė ir putlesnė, o ryte ją reikia truputį mažiau maskuoti – leidus serumui mane palepinti kelias savaites mano oda buvo truputį panašesnė į tą odą, kurią turėjau prieš penkerius metus. Puiki pradžia, tikrai rekomenduoju toms, kurių oda pavargusi ir išsausėjusi.

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.