“Smart Pop UP” kviečia mokytis gyventi taikoje su planeta ir su savimi (bus ir KIKI FIT diskusijų erdvė) | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
tvarus pakavimas

“Smart Pop UP” kviečia mokytis gyventi taikoje su planeta ir su savimi (bus ir KIKI FIT diskusijų erdvė)

“Nors esu šio renginio organizatorė, pati į jį ateinu mokytis, kaip lavinti sąmoningo vartojimo įpročius”, – pasakoja “popup.lt” įkūrėja Erika Paulė. Taip ji kalba apie “Smart Pop Up”, kuris jau šį savaitgalį vyks MO muziejuje. Tai – pirmasis Lietuvoje renginys, kuris vienoje vietoje sujungs tvarią madą, dizainą ir sveiką gyvenimo būdą.

Rugsėjo 14-15 dienomis MO muziejaus erdves užpildys mados dizaineriai, natūralios kosmetikos bei sveiko maisto gamintojai, šalia atsiras ir meno instaliacija, skirta susimąstyti apie klimato kaitą. Tiems, kurie nori ne tik apsipirkti, bet ir kažką naujo išmokti, bus įdomi MO kino salėje įsikūrusi pranešimų erdvė, kurioje diskusijas kels ir KIKI FIT komanda. Šeštadienį, nuo 16 valandos pradėsime pokalbius apie figūrą, grožį ir gerą psichologinę savijautą. Štai, kas jūsų laukia:

16:00-16:35 „Maistas ir emocijos: kaip maistą paversti draugu, o ne priešu?“

Kristina Bondar / Emocinio ir intuityvaus valgymo specialistė

16:40-17:10 „Savivertė ir grožio standartai“

Gintarė Gurevičiūtė / TV laidų vedėja, influencerė

17:15-17:45 „Kaip keisti įpročius ir išmokti su savimi kalbėti draugiškai?“

Genovaitė Petronienė / Psichologė, psichoterapeutė

Su visais MO diskusijų erdvės pranešimais galite susipažinti čia.

Sąmoningumas svarbus kiekviename gyvenimo žingsnyje – tiek parduotuvėje, kai padarome sprendimą nepirkti to, ko mums iš tiesų nereikia, tiek virtuvėje, kai pasirenkame maitintis sveikesnėmis daržovėmis, kurios mūsų kūną iš tiesų pamaitina, o ne greitais pusfabrikačiais. Tai – stambūs pasirinkimai, bet tam, kad mūsų gyvenimas būtų kokybiškesnis, reikia daugybės dedamųjų, o MO pranešimų erdvė bus puiki vieta to mokytis kartu.

“Su asmenybės branda ateina ir natūralus noras kelti daugiau klausimų, ateina supratimas, kad esi šio didelio pasaulio dalis ir negali švaistyti mūsų planetos resursų. Išmoksti, kad daiktai mus nebūtinai padaro laimingesniais”, – dalinasi Erika Paulė, kuri, nors ir labai vertina madą bei gerą dizainą, pati savo spintoje turi tik tai, ko reikia. “Man pakanka turėti vieną juodą, vieną pilką ir vieną rudą megztinį – nereikia jų begalybės”,- sako ji.

Klimato kaita kai kuriems atrodo labai gąsdinanti realybė, o kai kuriems – tiesiog tema, kuri šiuo metu “ant bangos”. Naujienose matome degančius Amazonės miškus ar tirpstančius ledynus, mintyse pagailime ten gyvenančių gyvūnų, bet apsisukame ir toliau darome tą patį, ką darėme iki šiol. Taip juk lengviau! Tačiau kam kenkti aplinkai, jeigu galime jai padėti? Keisti įpročius, kad ir kokie jie bebūtų, visuomet sunku ir nepatogu, bet tai būtina, jeigu norime, kad mūsų gyvenimą lydėti progresas, o ne regresas. Būtent dėl šios priežasties pokalbiui ir pasikvietėme Genovaitę Petronienę, kuri yra vertinama kaip viena geriausių šalies psichologių. Keistis nė vienam iš mūsų nėra lengva, tačiau kartu to mokytis visuomet yra lengviau. Todėl būtinai, būtinai geromis idėjomis visuomet pasidalinkite ir su artimaisiais.

Susipažinti su “Smart Pop Up” @ MO dalyviais galite čia.

Nuotrauka: „SMart Pop UP” dalyvis „UMA Tvarus pakavimas”.

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.