Testas, kuris padės atpažinti, ar jūsų organizmas reikalauja jodo | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
jodo testas

Testas, kuris padės atpažinti, ar jūsų organizmas reikalauja jodo

Jodas yra vienas iš pagrindinių žmogaus organizmui būtinų mikroelementų, kurio mums reikia kasdien, nors ir labai nedideliais kiekiais. Jodo vaidmuo mūsų sveikatai ypatingai svarbus – jei norite sužinoti ar jūsų organizmui pakanka šios medžiagos, siūlome atlikti labai paprastą testą. Kuris, beje, sparčiai populiarėja tarp Lietuvos pramogų pasaulio atstovų. Savo patirtimi ir rezultatais socialiniuose tinkluose dalinasi ne vienas influenceris ir skatina savo siekėjus rūpintis sveikata. Šį bandymą reikėtų atlikti iš karto nusiprausus – taip rezultatas bus pats tiksliausias. Patepkite šiek tiek jodo ant vidinės riešo dalies ir stebėkite:

Jei dėmė išnyks po 24 val. – sveikiname, esate sveiki!
Jei dėmė visiškai išnyks po 18 val. – tikėtina, jog jums trūksta šio mikroelemento..
Jei dėmė išnyksta greičiau, maždaug po 6-12 val. – reiktų sunerimti dėl jodo deficito ir kreiptis į šeimos daktarą dėl skydliaukės tyrimų.

Jodo stygius organizme pasireiškia įvairiais požymiais – depresija, svorio padidėjimu, protiniu atsilikimu, sutrikusiu fiziniu vystymusi, skydliaukės ligomis, sumažėjusiu vaisingumu, prasta odos būkle, plaukų slinkimu ir nuovargiu. Pasaulio sveikatos organizacija taip pat nurodo, jog jodo trūkumas turi didžiulės įtakos gyventojų sveikatai ir yra pagrindinė protinio atsilikimo priežastis visame pasaulyje.

Jei atlikę testą pamatysite, jog jums trūksta šio mikroelemento, pabandykite į savo mitybos racioną įtraukti kuo daugiau jūros gėrybių ir žuvies, taip pat tokių augalinės kilmės produktų kaip česnakai, pupelės, sezamo sėklos, sojos pupelės ir špinatai. Dar vienas labai paprastas būdas greitai gauti jodo – gardinti patiekalus juoduota druska.

Rūpinkitės savo sveikata – šis paprastas testas tikrai nereikalauja daug pastangų ar pasiruošimo. Kvieskite savo draugus, pažįstamus ir šeimos narius prisijungti prie šio bandymo kartu!

KIKI FIT – tai informacija ir motyvacija kiekvienam, kuris nori atrodyti ir jaustis geriau. Trumpais, tačiau naudingais patarimais kasdien dalinamės ir socialiniuose tinkluose – sekite mus Instagram bei Facebook. O jeigu jums patiko šis straipsnis – būsime dėkingos, jei juo pasidalinsite ir su draugais.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.