KIKI RADIO su Tomu Michnevičiumi: apie pasiruošimą "Geležinio žmogaus" varžyboms | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
tomas-michnevicius

KIKI RADIO su Tomu Michnevičiumi: apie pasiruošimą „Geležinio žmogaus” varžyboms

Šiandien KIKI Radio jus kviečia klausytis pokalbio apie eilinio žmogaus neeilinę motyvaciją.

Interviu klausykite čia:

Kalbėjomės su Tomu Michnevičiumi – buvusiu profesionaliu krepšininku, kuris ką tik sudalyvavo savo pirmosiose “Iron Man” („Geležinis žmogus”) varžybose Dubajuje.

2 km nuplaukęs, 90 km nuvažiavęs dviračiu ir dar 21 km nubėgęs Tomas į daugelį savo sporto iššūkių leidosi labai avantiūristiškai ir nors tokie ekstremalūs iššūkiai tiks tik nedaug kam, pasimokyti iš Tomo tikrai yra ką. Čia kalbamės apie jo kantrias treniruotes ir motyvaciją, apie tai, kad kai kažkas nesiseka reikia tiesiog įdėti daugiau pastangų.

“Reikia pakentėti. Jeigu pasiduodi pusiaukelėje, tai ir gyvenime bus sunku. Kai kiti žmonės sako, kad “tai yra neįmanoma”, tai čia yra jų nuomonė, kurią tau bando primesti”, – sako Tomas ir pasiekia tiesiai mūsų širdį.

Aptariame ir mitybą – Tomas yra vegetaras, patvirtinantis, kad nėra tik vieno teisingo mitybos būdo. Maisto gamyba jam nėra malonus užsiėmimas, tad sužinosite, kokį gudrų būdą mūsų pašnekovas surado, kad maitintųsi sveikai ir subalansuotai, o kartu ir sutaupytų laiko.

Kad naujausi įrašai visada pasiektų jūsų ausis, prenumeruokite mūsų kanalą. KIKI Radio rasite šiose platformose: Soundcloud, Spotify, Youtube.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.