Gražios rankos: treniruotė, kurios rezultatus pastebėsite jau po 10 d. | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
treniruote-rankoms
treniruote rankoms

Gražios rankos: treniruotė, kurios rezultatus pastebėsite jau po 10 d.

Šią treniruotę rankoms rekomenduojame visoms moterims, tačiau ypač toms, kurios treniruočių rankoms į savo sporto programą neįtraukia, nes rankos joms kol kas – ne probleminė zona. Taip pat toms, kas sportuoti tingi ir nemėgsta.

Štai vos aštuonių minučių trukmės mankšta rankoms, kuriai nereikia absoliučiai jokios įrangos, kurią galite atlikti tol, kol stovite virtuvėje ir laukiate, kada išvirs grikių košė. Nepatikėsite, kad nedidelė treniruotė gali tapti tokia smagia, kad ją norėsis kartoti vėl ir vėl. O štai tos, kurios savo rankomis iki šiol nesiskundė, nustebs pamatę, kaip dar jas galima pagražinti. Darykite šiuos pratimus kasdien ir pakaks vos dešimties dienų, kad pastebėtumėte rezultatus.

Tracey Anderson, kuri jums ir pristato šią savo kurtą treniruotę, yra viena populiariausių Holivudo žvaigždžių trenerių, o jos sporto klubų verslo partnerė yra ir prisiekusi Anderson klientė Gwyneth Paltrow. Tracey Anderson – buvusi šokėja, tad visos jos treniruotės įtraukia daug šokio judesių ir netradicinių pratimų, kurie ne tik stiprina, bet ir ilgina raumenis bei formuoją liekną kūną.

Išbandykite jau dabar: Tracey Anderson treniruotė rankoms be svarelių

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.