Viskas, ką reikia žinoti apie PRP procedūrą - ar ji tikrai TOKIA efektyvi? | KIKI FIT

Visos prekės pristatomas per 1-3 d.d.

Reikia pagalbos? Susisiekite +37067237832 arba labas@kikifit.lt
prp-procedura-plazmoliftingas

Viskas, ką reikia žinoti apie PRP procedūrą – ar ji tikrai TOKIA efektyvi?

Plazmoliftingas, arba PRP procedūra, yra laikoma viena efektyviausių kūno audinius atnaujinančių procedūrų. Vis labiau populiarėjantis plazmoliftingas gali spręsti daugybę problemų: nuo ankstyvo plikimo, skausmų, iki pavargusios odos jauninimo ar net figūros dailinimo. Kadangi ja domisi vis daugiau žmonių, mes pakalbinome sveikatos bei grožio injekcijų kabineto “Injections” įkūrėją Eglę Afanasjevą. Jeigu ir jus suintrigavo ši, kai kurių “vampyriška” vadinama procedūra – atidžiai skaitykite toliau.

– Kas yra PRP ir kam ši procedūra yra tinkama?

– Tai – regeneracinė procedūra, kuri tinka viskam – ir grožiui, ir gydymui. PRP skatina atsinaujinimą, ja galima pataisyti tai, kas “sugedo”. Iš esmės PRP procedūrą galima atlikti bet kuriai kūno vietai, nes jai naudojama visiškai natūrali medžiaga – pačio žmogaus kraujas. Šia procedūra tam tikrose vietose sukeliamas mini uždegimas, tada organizmas į tą vietą siunčia daugiau naudingųjų medžiagų, taip skatinimas regeneracinis procesas. Kiekvieną injekciją galima palyginti su mini uždegimu, tačiau jis organizmui sveikas. Tokiu būdu organizmas paskatinamas konkrečią vietą regeneruoti greičiau.
Kalbant konkrečiais pavyzdžiais, procedūra padeda užkirsti kelią raukšlelių atsiradimui, tinka išsausėjusiai, pavargusiai odai, kovai su celiulitu. Labai geri atsiliepimai žmonių, kurie šią procedūrą išbando ir kovai su plikimu, plaukų sausėjimu – ją dažnai renkasi moterys po nėštumo, plinkantys žmonės. Nuo ilgo sėdėjimo prie kompiuterio žmonėms skauda nugarą, rankas, alkūnes, plaštakas, kelius – kraujo plazmą galima suleisti į sąnarius, ji sėkmingai padeda pašalinti skausmus. Procedūra labai populiari ir tarp sportininkų, pavyzdžiui, krepšininkai, ledo ritulininkai, šokėjai ir kiti sportininkai kraujo plazmą leidžiasi į kelius. Ji atliekama tam, kad sumažintų sąnariams tenkančią apkrovą, atitolintų artrozę. Žmonės, kurie pastoviai atlieka PRP, tikrai gali džiaugtis gerais rezultatais ir efektyviai sulėtinti senėjimo procesus.

– Kaip vyksta procedūra?
– Iš žmogaus venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, kuris specialiame aparate yra apdorojamas taip, kad atsiskirtų kraujo plazma su trombocitais. Tuomet plazma yra sušvirkščiama į reikiamas kūno vietas. Atliekant injekcijas, oda patepama specialiu nuskausminančiu kremu, tad ji nėra labai skausminga.

– Koks yra pasiruošimas procedūrai?
– Kadangi žmogui suleidžiama visiškai natūrali priemonė – jo paties kraujo plazma, tad procedūra bus tuo efektyvesnė, kuo geresnė žmogaus kraujo kokybė. Porą parų prieš procedūrą rekomenduojame negerti alkoholio, nevartoti riebaus maisto, gerti daugiau vandens – tiek laiko paprastai pakanka, kad organizmas pašalintų toksinus. Aišku, jeigu žmogus sveikesnio gyvenimo būdo laikosi ilgesnį laiką prie procedūrą – tai bus tik į naudą.
Kai pas mus procedūrai ateina naujas žmogus, mes pirmiausiai aptariame jo sveikatos būklę, išsiaiškiname, ar nėra įtarimų dėl jokių lėtinių ligų, onkologinių susirgimų, kokius žalingus įpročius žmogus turi. Prieš šią procedūrą naudinga atlikti kraujo tyrimus, tačiau tai tikrai nėra būtina, nes kai procedūrą atlieka gydytojas, jis patikrina, ar gali būti kokių nors rizikos faktorių. Jeigu tik kyla įtarimų dėl žmogaus sveikatos, tuomet procedūrą daryti atsisakome. Svarbu, kad procedūra būtų atliekama tada, kai jos reikia, o ne tada, kai žmogui galbūt yra onkologinis susirgimas, kurio signalai – skausmai yra malšinami PRP procedūromis. Pakenkti jos tikrai nepakenks, bet tokiam žmogui tikrai reikia ko kito. Beje, moterims PRP neatliekama pirmosiomis menstruacijų dienomis.

– Kiek procedūrų reikia ir kiek tai kainuoja?
– Tai – labai individualu. Kalbant apie veidą, kiekvienas turime savo morfologinį tipą. Pas vieną raukšlės vienokios, pas kitą – kitokios, pas kažką veide gali būti įdubimų, pas kitą – pajuodę paakiai. Pamatę žmogaus veidą specialistai gali prognozuoti, kiek procedūrų reikės, bet vienos įprastai neužtenka. Dažniausiai atliekame dvi-keturias procedūras. Pirma procedūra yra tarsi paskatinimas, antroji – kaip pamaitinimas, o paskutinioji yra rezultatų fiksavimas. Vienos procedūros veidui kaina yra 190 eurų.

– Kaip dažnai jos atliekamos?

– Pirmasis procedūrų ciklas yra atliekamas kas savaitę arba dvi, o vėliau kartą per metus reikės atlikti dar po vieną procedūrą. Rekomenduojame jas atlikti, pavyzdžiui, prieš arba po atostogų šiltame klimate, kai oda gauna daugiau saulės, būna išsausėjusi, tada odai labai reikia pagalbos. Bet kuris metas, kada oda patiria daugiau streso, yra puikiai tinkamas PRP procedūroms. Dabar taip pat geras metas, šiuo sezonu odai tikrai reikia daugiau pagalbos.

– Kiek laiko po procedūros reikia slėptis nuo žmonių?
– Papildomai po procedūros naudojame priemones raminančias odą bei mažinančias patinimus, Jos labai padeda, kad greičiau pranyktų dūrio žymės. Kadangi daugeliui žmonių mėlynių nebūna, slėptis nuo žmonių tikrai nereikia. Daug pacienčių mėgsta PRP atlikti prieš savaitgalį, tačiau pastebėjome, kad tai tikrai nebūtina. Pirmą parą po procedūros rekomenduojama neprakaituoti, vengti dulkių, netvarkyti namų, laiką leisti ramiai. Jeigu procedūra atliekama galvos odai, parą po jos nereikėtų plauti galvos.

– Kalbant apie PRP procedūrų darymą dėl grožio, ar yra amžiaus rėmai, nuo kada iki kada rekomenduojama jas atlikti?
– Vyresnio amžiaus žmogui, kurio oda labai pavargusi, PRP procedūra radikalių pokyčių neatneš. Tuomet jeigu norima matyti pokyčius veide, rekomenduojame geriau kreiptis į plastikos chirurgą, pasidomėti kitomis procedūromis. Vyresni, bet ne tik, žmonės taip pat turi kitų problemų, kurias padeda spręsti PRP, pavyzdžiui, sąnarių ar nugaros skausmai. Kadangi PRP skatina greitesnį gijimą, ji padeda ir naikinant randus – o tokiai problemai spręsti nėra amžiau ribų. Jaunoms merginoms – dvidešimties, dvidešimtpenkerių PRP verta atlikti tada, kai yra tam tikros sąlygos, odai sukeliančios didesnį stresą. Tuomet joms galbūt pakaktų vienos ar dviejų procedūrų. Kaip matote, amžiaus ribų procedūrai nėra, nes viskas priklauso nuo to, kokias problemas ja norima spręsti.

– Ar gali šiai procedūrai būti per jaunas ir per gražus, ar gali būti, kad ji daugiau nieko nepridės, jeigu oda neturi problemų?
– Žinoma, gali. Jeigu oda graži, skaisti, kartais jai reikia tiesiog daugiau poilsio, miego, mažiau kavos, kad oda atrodytų dar šiek tiek geriau. Tačiau net ir jaunų, bet rūkančių žmonių oda sausėja, tad jiems ši procedūra labai padeda – skirtumą patys matome jau po savaitės, kai žmogus ateina pakartotinei procedūrai.

Komentuoti

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.